Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 42
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:02, Piątek, 04 grudnia 2020. Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana. Słońce podniesie się dziś o 07:49. Będzie oświecało nas 7 godzin i 35 minut, w zenicie znajdzie się o 11:37 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:25. Ciemna noc zapadnie o 16:54, ale gwiazd można wypatrywać od 16:08.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@buczubuczu: kurła z dostępnością lekarzy czy nawet pielęgniarek jest problem, a oni pieją o jakichś punktach i wszystko będzie na tip top oczywiście, wielki sukces holecka ubierz się ładnie i gadaj w wiadomościach.
Miejmy świadomość, że w takim punkcie musi być personel medyczny... nie wyczarują nowych tylko zabiorą z innych miejsc. Ha tfu, jeden wielki szwindel i zgon polskiej medycyny.
  • Odpowiedz
@Wejszlo: @omi-omi
moja siostra ma straszna bliznę po szczepionce która źle podali za dzieciaka, ma taki kompleks że stara bab z niej a nie chodzi w koszulkach na ramiączkach albo plaster przykleja. Najgorzej że tego nie można zoperowac, usunąć czy coś bo może być górzej.
Ich wszystkich tam równo potrzepalo pod czerepem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Megawonsz_dziewienc: po prostu skopiowałem od Micke listę osób. Nigdy nie wiem czy oznaczać każdego i życzyć mu miłego dnia czy zwyczajny komentarz popełnić i kto zobaczy ten zobaczy, więc robię raz tak raz tak.
Osobiście lubię być oznaczany. C:
  • Odpowiedz
A tak w ogóle to dzień dobry bo się nie przywitałam, od rana rytm sprzątania i pakowania się ( ͡° ͜ʖ ͡°) na 14 do pracki i tak zleci do wieczora, a potem kierunek dom.

@piupiulaserem: kopiuj od poprzedników lub podobnie jak @Sikorka2017 naucz się na pamięć stałych bywalców ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś umiałam wszystkich ale potem z braku czasu
  • Odpowiedz
@piupiulaserem: Ja codziennie kopiuje z wczoraj, czasami ją aktualizuje. Jak jestem trzeźwy, czyli ostatnio mógłbym to robić codziennie. Codziennie ze smutkiem patrząc na litry alkoholu w domu, wołające "to my owoc pól malowanych, zbożem rozmaitem, wyzłacanych pszenicą, posrebrzanych żytem, wypij nas".
  • Odpowiedz
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry jeny ale puzno stalem dzisiej bo po 11 poszedlem spac po polnocy ale zasnqlem chyba po 1 dopiero i posprzqtalem szafke
  • Odpowiedz
@TomTailor100 miało być śmiesznie, a wiadomo kto wyjadł i wiadomo że ja. Przecież nie będę się chwalił patrzcie co dostałem.
@Sikorka2017 sobie mogę pocyckać czekoladki jak babcia landrynkę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@buczubuczu to się podzielę bo zamiast trzymać to mi przybywa. Sobie wmawiam że to stres! Tak za dużo
  • Odpowiedz