Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 42
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:02, Piątek, 04 grudnia 2020. Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana. Słońce podniesie się dziś o 07:49. Będzie oświecało nas 7 godzin i 35 minut, w zenicie znajdzie się o 11:37 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:25. Ciemna noc zapadnie o 16:54, ale gwiazd można wypatrywać od 16:08.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 44
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem
Dzień dobry! Piątek, piąteczek, piątunio!
Wczoraj wchodzę do domu, drzwi pootwierane i pusto w pokojach. Ja nie wiem jak można komuś wyjeść połowę czekoladek z kalendarza adwentowego ¯_(ツ)_/¯
Miłego dnia! Smacznej kawy! Aby cały ten weekend minął z uśmiechem. Trzymajcie
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...

źródło: comment_16070624404knCC30NQvQLgAKZIcmQzb.jpg

Pobierz
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica @mobutu2 @piupiulaserem @sizuuu

Dzień dobry :) jest piątek, jest śnieg, jest Barbórka :p
Dziubek roześmiany, kawka pachnie, jedziemy z tym piatkiem!
No i każdej Basi wszystkiego naj... Może macie jakąś w księgowości :p

Wczoraj życzyłam wam z górki od rana bez poślizgu no i potem ta
@Sikorka2017: ja właśnie zamawiam zestaw kół. Co ciekawe w wersji VRS nie można zamontować '16 przez zaciski hamulcowe minimum to '17. Najchętniej zostawiłbym '18 co mam, ale ojciec wulkanizator i zaraz mi wykłady prawi xD Tak więc najniższą linią oporu czeka mnie kolejny koszt 2tys zł, bo stalówek już nigdy w życiu nie będę miał, oczywiście używane, ale oryginalne od tego modelu.
Dzień dobry.
No to mamy ciagle zaśnieżony piątek, niestety prognoza pogody nie jest zachęcająca i za kilka godzin już śniegu nie będzie (). U mnie kolejny dziań HO przy kawie. Dzisiaj wyjatkowo ciężko się wstawało ale przynajmniej nie zaspałem jak tydzień temu. Jak sie dziś wyrobie to podjadę wymienić opony na zimowe, niestety mam tylko jeden komplet stalówek ale na wiosne moze jakieś używane alu do letnich opon
@Akcyza - jeden z moich ziomków i Nazi Grammar poinformował mnie o błędach, więc poprawiam poniższy tekst.

Tak więc najniższą linią oporu czeka mnie kolejny koszt 2tys zł, bo stalówek już nigdy w życiu nie będę miał, oczywiście używane, ale oryginalne od tego modelu.

Na "Tak, więc idę po lini najmniejszgo oporu", bo to ma być najmniejszy opór a nie linia, która w zasadzie nie może być najniższa xD Zostawiam, żeby inni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@wynalazek_one: mmm, sprzynt budowlany. Jadłbym, mimo, że wziąłem się w końcu za ograniczanie cukru - 110+ kg i otyłość drugiego stopnia to sygnał żeby coś ze sobą zrobić.
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii:
Cały tydzień