Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Minieri: Największą szkodę tej dziewczynie zrobiło TVPis tym materiałem.


@89adr89: największą szkodę zrobili pompując balonik. W niedzielę w trakcie skoków było specjalne wydane Teleexpress. Chyba 20minut tylko o tym gadali. Jak tak wygląda teraz Teleexpress to nawet nie chcę wiedzieć jak ten balonik był pompowany w innych programach
  • Odpowiedz
@Minieri: TO REDAKTORKA NACZELNA PUDELKA Z ESESMAŃSKOM BŁYSKAWICOM NISZCZY UMYSŁY POLSKICH DZIECI!!! Jacek Kurski dał misia i kwiaty i przytulił a koleżanka naszego wroga Z BŁYSKAWICOM NISZCZY POLSKIE DZIECI a dziewczynka była szczęśliwa. Powtarzamy była szczęśliwa a Kurski dał kwiaty, była szczęśliwa dopóki REDAKTORKA Z BŁYSKAWICOM NIE ZNISZCZYŁA JEJ DZIECIŃSTWA a była taka szczęśliwa
szuwarek - @Minieri: TO REDAKTORKA NACZELNA PUDELKA Z ESESMAŃSKOM BŁYSKAWICOM NISZCZY...

źródło: comment_160686346364ivkPvKojI6xu15NmtMna.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Minieri:
Jestem szczęśliwa, bardzo dziękuję wszystkim za głosy
Jestem szczęśliwa, bardzo dziękuję wszystkim za głosy
Jestem szczęśliwa, bardzo dziękuję wszystkim za głosy

  • Odpowiedz
@konszabelant bo znowu było sranie po eurowizja junior, i oczywiście tvp łudziło się że znowu wygra Polska. IMO bardzo dobrze wygraliśmy 2x z zrzedu, 3x to już by brzmiał jak co najmniej ustawka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ale przecież mają rację. Polityka już butami wchodzi wszędzie.

@RexxarHell: kto ma rację? Coś co się w głowie p------o, zwykły, gównoznaczący konkurs, zwykła gównoopinia gównoportalu a tu normalnie atak na Polskę. I patriotyczny odpór tych p----------h pisowskich podludzi z wyciąganiem kto, kogo, kiedy, jakie prywatne poglądy i nie brak opinii.
Obejrzałem tylko 2 minuty, dalej może jeszcze dziadków z Wehrmachtu wyciągnęli i Tuska.
Jeżeli tego nie widzisz to, po prostu,
  • Odpowiedz
@Minieri co tu się o------o XDDDDDDD najlepsze jest to że materiał trwał 4 minuty a na dobrą sprawę było to zapetlone


@korni007: dokładnie, powtarzane do znudzenia proste hasła: atak na Polskę, atak na dziecko! Wujek Kurski: Polska jest dumna!
Byle tylko dotrzeć do tępego motłochu i zakłamać rzeczywistość.
  • Odpowiedz