Wpis z mikrobloga

pomóżcie mi, bo już zgłupiałem całkowicie, jaki układ mebli kuchennych będzie najlepszy?

#pytanie #architektura #remontujzwykopem #meble #kuchnia

Przy ustawieniu z szufladami po lewej stronie jest ryzyko, że szuflady nie będą się otwierać, bo jest tam grzejnik (z wyjątkiem ustawienia nr 2, ale zestaw ten jest 10 cm krótszy od reszty).

1.
JohnShelby - pomóżcie mi, bo już zgłupiałem całkowicie, jaki układ mebli kuchennych b...

źródło: comment_1606693199zdYdREOQHFuIMWo3sBhf4P.jpg

Pobierz
  • 29
@OZIMONSTER: @drim: też jestem za ustawieniem nr 1. ale istnieje ryzyko, że albo szuflady nie będa się wysuwać bo tam będzie grzejnik, albo będą się otwierać z minimalnie mijając się z grzejnikiem. Poza tym nie uważacie, że płyta gazowa i zlew będa za blisko siebie?

@Arado-Akbar: tak, lodówka zabudowana w szafce
@JohnShelby: to w takim razie jak jesteś praworeczny powinna się imo otwierać w prawą stronę (drzwi żeby zbliżały się do prawej ściany) i nie zawadzały podczas wyciągania czegoś z niej, jak otwierają się w stronę zlewu to przestawiłbym ją na drugą stronę, za płytę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JohnShelby: nie wiem ile masz dokładnie miejsca ale według mnie 1 jest najlepsza. Tylko jak bum dorobił chociaż kawałek blatu między kuchenką a zlewem. Może się czepiam ale zlew nie powinien imo być bezpośrednio przy lodówce albo kuchence bo trochę to ni w #!$%@? ni w oko
@JohnShelby:
2: bardzo ciasno, brak miejsca na naczynia
3: spoko, ale gorzej niż 1 bo to miejsce pomiędzy kuchenką a zlewem będzie zastawione przez naczynia a jak będziesz miał cokolwiek większego (duży garnek/wok/whatev) na palnikach po prawej (które z reguły są tymi najmocniejszymi) to będzie pewnie wystawał właśnie na ten wąski fragment
4: te 30cm po lewej to trochę strata miejsca, niewiele tam postawisz a nawet jeśli to wydaje mi się,