Wpis z mikrobloga

@OZIMONSTER: @drim: też jestem za ustawieniem nr 1. ale istnieje ryzyko, że albo szuflady nie będa się wysuwać bo tam będzie grzejnik, albo będą się otwierać z minimalnie mijając się z grzejnikiem. Poza tym nie uważacie, że płyta gazowa i zlew będa za blisko siebie?

@Arado-Akbar: tak, lodówka zabudowana w szafce
  • Odpowiedz
@JohnShelby: to w takim razie jak jesteś praworeczny powinna się imo otwierać w prawą stronę (drzwi żeby zbliżały się do prawej ściany) i nie zawadzały podczas wyciągania czegoś z niej, jak otwierają się w stronę zlewu to przestawiłbym ją na drugą stronę, za płytę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JohnShelby: nie wiem ile masz dokładnie miejsca ale według mnie 1 jest najlepsza. Tylko jak bum dorobił chociaż kawałek blatu między kuchenką a zlewem. Może się czepiam ale zlew nie powinien imo być bezpośrednio przy lodówce albo kuchence bo trochę to ni w #!$%@? ni w oko
  • Odpowiedz
@JohnShelby:
2: bardzo ciasno, brak miejsca na naczynia
3: spoko, ale gorzej niż 1 bo to miejsce pomiędzy kuchenką a zlewem będzie zastawione przez naczynia a jak będziesz miał cokolwiek większego (duży garnek/wok/whatev) na palnikach po prawej (które z reguły są tymi najmocniejszymi) to będzie pewnie wystawał właśnie na ten wąski fragment
4: te 30cm po lewej to trochę strata miejsca, niewiele tam postawisz a nawet jeśli to wydaje mi się,
  • Odpowiedz