Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.

Udało się! Rozlosowaliśmy dla Was pary w tegorocznej edycji wykoPAKI! W losowaniu wzięło udział 535 osób (2 pozytywnie zweryfikowane zrezygnowały przed losowaniem).

Swoje pary znajdziecie na naszej stronie w Panelu Uczestnika. Zarówno z nadawcami jak i z odbiorcami możecie się skontaktować poprzez Anonimowe Wiadomości.

W tym roku na stronie „Twoja para” możecie anonimowo ocenić opis swojego odbiorcy i opcjonalnie podzielić się krótkim komentarzem. Ocena i komentarz nie będą udostępnione odbiorcy. Będą one widoczne tylko dla organizatorów oraz moderatorów i posłużą dopracowaniu standardów weryfikacji tak, żeby z roku na rok poziom zabawy rósł.

Na przygotowanie paczek macie czas do 19 grudnia włącznie i w tym czasie musicie je zweryfikować. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Ten rok jest nieprzewidywalny, a terminy są nieprzekraczalne. Pamiętajcie, że co roku, mimo próśb, wiele osób zostawia weryfikację na ostatni dzień, co oznacza, że weryfikacja może się przedłużyć i może nie być już czasu na poprawę paczki w razie odrzucenia.

Na wysyłkę paczek czekamy do 21 grudnia włącznie i jest to maksymalna data nadania paczki, a nie wygenerowania listu przewozowego.

Po otrzymaniu paczek nie zapomnijcie pochwalić się nimi, tagując #pokapake. Odbiorca i nadawca najwyżej plusowanej paczki pod tym tagiem otrzymają od nas karty podarunkowe o wartości 50zł każda, do wykorzystania na Allegro. W zabawie biorą udział tylko wpisy odbiorców naszej zabawy. W przypadku, kiedy w zwycięskiej parze będzie któryś z organizatorów lub moderatorów zabawy, przekażemy równowartość wygranej przez nas nagrody na wybrany cel charytatywny. Ogłoszenie wyników 6 stycznia 2021r wraz z ostatecznym podsumowaniem zabawy.

Pozdrawiamy – ekipa wykoPAKI
#wykopaka
Pobierz wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki. 

Udało się! Rozlosowaliśmy dla Was pary w tego...
źródło: comment_1606665385AASPjIJJ99bH8PauHTwMBH.jpg
  • 42
@wykoPAKA: ja piernicze jaki przegryw ze mnie, w zeszłym roku miałem za krótko konto a teraz zapomniałem się zapisać (,)
Może ktoś chętny na wykopakę poza akcją? Nie zawiodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)