Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.

Udało się! Rozlosowaliśmy dla Was pary w tegorocznej edycji wykoPAKI! W losowaniu wzięło udział 535 osób (2 pozytywnie zweryfikowane zrezygnowały przed losowaniem).

Swoje pary znajdziecie na naszej stronie w Panelu Uczestnika. Zarówno z nadawcami jak i z odbiorcami możecie się skontaktować poprzez Anonimowe Wiadomości.

W tym roku na stronie „Twoja para” możecie anonimowo ocenić opis swojego odbiorcy i opcjonalnie podzielić się krótkim komentarzem. Ocena i komentarz nie będą udostępnione odbiorcy. Będą one widoczne tylko dla organizatorów oraz moderatorów i posłużą dopracowaniu standardów weryfikacji tak, żeby z roku na rok poziom zabawy rósł.

Na przygotowanie paczek macie czas do 19 grudnia włącznie i w tym czasie musicie je zweryfikować. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Ten rok jest nieprzewidywalny, a terminy są nieprzekraczalne. Pamiętajcie, że co roku, mimo próśb, wiele osób zostawia weryfikację na ostatni dzień, co oznacza, że weryfikacja może się przedłużyć i może nie być już czasu na poprawę paczki w razie odrzucenia.

Na wysyłkę paczek czekamy do 21 grudnia włącznie i jest to maksymalna data nadania paczki, a nie wygenerowania listu przewozowego.

Po otrzymaniu paczek nie zapomnijcie pochwalić się nimi, tagując #pokapake. Odbiorca i nadawca najwyżej plusowanej paczki pod tym tagiem otrzymają od nas karty podarunkowe o wartości 50zł każda, do wykorzystania na Allegro. W zabawie biorą udział tylko wpisy odbiorców naszej zabawy. W przypadku, kiedy w zwycięskiej parze będzie któryś z organizatorów lub moderatorów zabawy, przekażemy równowartość wygranej przez nas nagrody na wybrany cel charytatywny. Ogłoszenie wyników 6 stycznia 2021r wraz z ostatecznym podsumowaniem zabawy.

Pozdrawiamy – ekipa wykoPAKI
#wykopaka
Pobierz wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki. 

Udało się! Rozlosowaliśmy dla Was pary w tego...
źródło: comment_1606665385AASPjIJJ99bH8PauHTwMBH.jpg
  • 42
@wykoPAKA: od momentu wysłania zgłoszenia stresowałem się tym na kogo trafię, a trafiła mi się osoba z zainteresowaniami dość podobnymi do mnie ()
mam nadzieję, że osoba która trafiła na mnie nie przestraszy się moim opisem ()
Dzieki wykopaka ktos tam od was mial dobra reke do losowania :D Jestem bardzo zadowolony, wylosowaliscie mi mireczka ktory z opisu bardzo podobny do mnie;)


@paweucio: ja dostałam niebieskiego z bardzo dobrym opisem, ale totalnie nie mamy żadnych wspólnych zainteresowań. I niby wiem, co lubi.... no ale tak niezbyt