Wpis z mikrobloga

@xandra: @ntoskrnl: @pablo397: byłem w tym roku i miałem szczęście pandemii więc było jak na tym pierwszym obrazku :) dla tych co chcieliby cos wiecej poczytac to nazywa sie to Arashiyama. Ale takich lasów bambusowych jest w Japonii bardzo duzo i wiekszosc z nich jest pustych nawet poza pandemią. Obok Arashiyamy jest nawet jeden równie piękny i duży. W drodze na taki stary cmentarz (nazwy teraz nie pamietam)
W drodze na taki stary cmentarz (nazwy teraz nie pamietam)


@Maniek89: byłem kilka lat temu, nie wiem czy o tym samym cmentarzu mówimy, ale zrobił na mnie mega wrażenie. bardziej to chyba park był - była tam drewniana wróżba w postaci skrzynki i umieszczonego w niej ciężarku i wąskiego otworu - trzeba było włożyć rękę i spróbować podnieść - jak ci sie uda to będziesz bogaty. nie było to wielce trudne,
@pablo397: Gdyby nie podpis, to te real-photo myślałabym, że to las na deptaku wzdłuż morza. Jest takich sporo ʕʔ

Przejechałam w tym roku z niebieskim wszystkie możliwe trasy rowerowe Świnoujściel-Krynica Morska i Japonia może się schować przy tym co mamy :D