Wpis z mikrobloga

Serwis OnBuy.com zlecił badania, których celem było wyłonienie najśmieszniejszego serialu z najpopularniejszych współczesnych produkcji. Ich wyniki są jednoznaczne: "The Office" to najśmieszniejszy serial ze wszystkich.


źródło: KLIK
#seriale #komedia #theoffice #friends #howimetyourmother #bigbangtheory
Pobierz grzesix2 - > Serwis OnBuy.com zlecił badania, których celem było wyłonienie najśmiesz...
źródło: comment_1606149957jGtK87wlyKx5JIUdYaF8lo.jpg
  • 14
@Blezio2: jestem niemal pewien, że większość badanych osób po prostu widziała Przyjaciół wiele razy (jakby nie patrzeć to nawet w Polsce byli grani chyba na każdym możliwym kanale), więc żarty widziane po raz dziesiąty przestały ich bawić. Natomiast seriale jak Office czy Brooklyn 9-9 są mniej popularne i większość osób ich nie widziała, albo widziała tylko jakieś fragmenty czy pojedyncze odcinki, więc i dowcipy były nowe i bardziej bawiły.
@Blezio2: Pewnie wybrano osoby, które nie oglądały tych seriali. Ja się nie dziwię tym wynikom, The Office ma poziom wielopłaszczyznowy poziom humoru, poprzez przeplatanie go z jakimiś żenującymi akcjami, po których widz nie wie, czy ma się śmiać, czy rozchodzić to uczucie żenady po pokoju. Przyznam, że przemogłem tylko jeden sezon friendsów, więc może rzeczywiście później się rozkręca, ale ja zawsze porównuje gagi z The Office, z żartami które możesz zrobić
@kezioezio fajnie napisałeś o tym wielopłaszczyznowy humorze... tylko to bardzo ładnie może wyglądać amerykańskim serialu itp... ale spróbuj to zastosować w życiu natomiast to co się dzieje we friends ach jest bardziej realne.
A oglądaliście Brooklyn9-9? To jest chyba serial tych samych producentów co Biuro. Parksów obejrzałem i podobało mi się - było zabawnie ale jednak pół levelu niżej od The Office ( ͡° ͜ʖ ͡°)