Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 211
@ragnar-lodbrok-1992: tylko jak kiedyś szukałeś rozwiązania to Google indeksował takie wątki, teraz wątki przeniosły się na zamknięte grupy fb, nie dość że nie znajdziesz tego w Google to jeszcze wyszukiwarka Facebooka jest ułomna. Inna sprawa że na starych forach wszystkie wątki były sortowane w działach a teraz jest syf na fb bo żadnego mechanizmu sortowania oczywiście nie ma
Te czasy gdy fora internetowe pękały w szwach... szkoda, że to już nigdy nie wróci przez #!$%@?**** Facebooka, Instagramy i inne ścierwa.

@szafoski3: nie mogę tego zrozumieć. Ludzie wolą używać mniej przejrzystych grup na fejsbuku, gdzie jest burdel i mnóstwo spamu. Nic nie jest pogrupowane, nic konkretnego nie znajdziesz, nic nie wyszukasz. Wszystko, łącznie z jakimkolwiek "regulaminem" #!$%@? do jednego wora. No, ale hehe elytarny fejsbuk, tu jest WSZYSTKO, ZA DARMO
@szafoski3: i jeszcze jedna zajebista rzecz w tych grupkach na fb. Na te niektóre grupki nie wejdziesz sobie ot tak, bo masz ochotę. Nie! Musisz być zaakceptowany przez moderatora lub samego administratora by stać się członkiem elitarnej części fejsbuka, byś czuł, kto tam jest panem i władcą.
@ragnar-lodbrok-1992: no rozumiem intencje pytania ale wiesz, że czasami im nowsze tym chu..wsze:( FB IG i Tik tok dają lekkostrawna papke, która nic nie wnosi. Lubię grupy tematyczne na FB ale cała wiedza z tych grup przepada a wyszukiwanie na FB to jakis żart. Korzytsanie z sieci to generalnie jest duży ale nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że wiekszość młodego pokolenia nie potrafi korzystać z komputera. Tak, dobrze napisałem- nie