Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu z niesmakiem potrafiłem wyłączyć telewizor, bo nie było w nim niczego wartościowego. Zrezygnowałem całkowicie z telewizji. Dziś takie samo uczycie towarzyszy mi, kiedy włączam przeglądarkę internetową.


#takaprawda #internet #zalesie
  • 112
  • Odpowiedz
@Bagiezta88: internet kiedyś znaczył coś całkowicie innego. Kiedyś internet to były fora, irc, gg i YT który raczkował i nie dało się na nim zarabiać. Wszystko jak zwykle zmieniły pieniądze. Social media zniszczyły fora i GG a na YT w końcu znaleziono klikalne "paterny". Z jednej strony fajnie bo mali twórcy mają teraz znacznie łatwiej. Można się stać sławnym w jedną noc... Kiedyś to było niemożliwe. Myślę że były setki tysięcy
  • Odpowiedz
@buhubuhu:

Uważam też że Internet stał się znacznie gorszym miejscem przez smartfony. Kiedyś trzeba było mieć komputer (dużo wolnego miejsca i trzeba się znać trochę) albo laptopa (który był drogi) żeby siedzieć w necie.


Obniżanie lotów zaczęło się już trochę wcześniej, około 2005 roku gdy powszechne zaczęły być w miarę tanie stałe łącza (sławne dzieci neostrady). Smartfony i facebook tylko dopełniły dzieła upadku. Po prostu w dawnych czasach żeby mieć dostęp
  • Odpowiedz
@sajmen ten wykop to już się taka żena robi, ze brak słów. 99% na głównej to jakieś z dupy wiadomości, które jakbym sobie chciał przeczytać to wejdę na onet cI inne gówno i przeczytam. Nie ma już tego co było kiedyś, ze mozna bylo tutaj znaleźć naprawdę ciekawe informacje i strony. A o mikro to nawet nie ma co wspominać, ciągle #!$%@? prawakow na lewaków i na odwrót.
  • Odpowiedz
@LostTranslation: @nikodemus:
Aplikacja Podkicker lub AntennaPod albo Spotify-> szukaj albo zobacz na popularne.

Polecam podcasty angielskie:
13 Minutes To The Moon - produkcja BBC, o misji Apollo 11 (sezon 1) i Apollo 13 (sezon 2)
9 days in July - też Apollo 11, produkcja iHeartRadio (własne reklamy, ale znośne)
Bill Gates: https://www.gatesnotes.com/podcast
Stuff You Should Know -produkcja iHeartRadio - temat na 10-15 minut max rozciągną na 60 minut, tutaj polecam
  • Odpowiedz