Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu z niesmakiem potrafiłem wyłączyć telewizor, bo nie było w nim niczego wartościowego. Zrezygnowałem całkowicie z telewizji. Dziś takie samo uczycie towarzyszy mi, kiedy włączam przeglądarkę internetową.


#takaprawda #internet #zalesie
  • 112
  • Odpowiedz
@AgLagylak tak tak, jak masz 15 lat to dla Ciebie zawsze był syf. Były ciekawe programy o wulkanach, o przyrodzie, wędrówkach ptaków itd. Nawet pogromcy mitów dostarczał dobrego contentu w porównaniu do tego, co jest teraz. No i Jak to jest zrobione też było niczego sobie
  • Odpowiedz
@Voilaszek: Stary, mam ze dwa razy więcej lat i pamiętam ten syf XD Jak to jest zrobione to paździerz, który mógłby trwać minutę, a który rozwlekano na pół godziny z reklamami. Pogromcy mitów to właśnie takie złomowiska, tylko że z lepszymi prowadzącymi.

Kiedyś jeszcze leciały wojny robotów z Clarksonem, ale potem zastąpili go jakimś łysym w okularach i program #!$%@? strzelił. Przy czym to też był program na miarę złomowisk.
  • Odpowiedz
@xyz333: To nie jest odpowiedz na moje pytanie cwaniaczku bo szklanki to wartosc z dvpy a nie podana jest zaleznosc o ktora chodzi czylj 2:1. Ponadto wyniki moga sie chyba zmieniac, wiec w tym wypadku przyklad nie pokazuje dobitnej roznicy miedzy wyszukiwaniem po angielsku / po polsku.

Masz pol racji :)
  • Odpowiedz
@azertyazerty: W przepisach przyjmuje się zazwyczaj, że szklanki mają pojemność standardową, czyli 250 ml. Ale nie ma to znaczenia, równie dobrze mogłyby mieć 2.5L, albo zamiast szklanek miarą mogłyby być baseny olimpijskie. Jeśli na 2 baseny olimpijskie wody przypada 1 basen ryżu, to proporcje zostają zachowane, 2:1. Co do drugiego zdania, wyniki mogą się zmieniać, to prawda - tak polskie, jak angielskie.

Co z tą połową racji? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SRzeyamlon: Dawid Myśliwiec może potwierdzić że teraz tak się robi jutuby. Filmik 8 minut z czego meritum zaczyna się po 3 minutach intra, i ostatnie 2 minuty to reklama albo inny zapychacz
  • Odpowiedz
@prawdziwymirek: właśnie w tym rzecz że żadne. Szukaj informacji u źródeł, skacz po odnośnikach i nie polegaj na cudzych opiniach czy relacjach. Wszelkie agregaty treści to mniejsze lub wieksze gówno. Polecam mieć wąskie zainteresowania, bo żadną sztuką jest być interdyscyplinarnym nieukiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bagiezta88: Taa i jeszcze do tego #!$%@? strony internetowe pisane pod algorytm google... Szukałem ostatnio dla teściowej jak zrobić screenshota w jej xiaomi bo ja mam inny telefon. Wpisuje w google odpowiednią frazę, wchodzę na stronę a tam pierwszy akapit geneza robienia screenshotów. Reklama. Drugi po co się je rob. Reklama. Gdzie na androidzie mogą się zapisać. Reklama i na końcu rozwijajka z a jakże reklamą na ryj i dopiero
  • Odpowiedz
Gdzie się podziały te piękne czasy, kiedy w Internecie można było znaleźć dosłownie wszystko, artykuły nie były w 95% clickbaitami tylko rzetelnym dziennikarstwem, a YT pełen ciekawostek do odkrycia...?


@Bagiezta88:
Nadal tam są tylko nie umiesz szukać.
  • Odpowiedz