Wpis z mikrobloga

7000 zielonych kwadracików

I raczej wiele więcej w tym roku już nie będzie. Zima puka do drzwi, a moje dłonie bardzo źle znoszą chłód. Blisko kwadracików już za bardzo nie mam. W przyszłym roku jest skromny plan dociągnąć zielone choć pod Warszawę.

Ogólnie polecam zabawę wszystkim, którzy szukają inspiracji i motywacji do wyjścia na rower.

#kwadraty #metaxynarowerze #rower
Pobierz metaxy - 7000 zielonych kwadracików

I raczej wiele więcej w tym roku już nie będzi...
źródło: comment_16059460668jO1LLl1pSCYFU0ecH9FMh.jpg
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: coś chyba źle ten max square liczy, bo przecież mogło by go przesunąć jeden w lewo i wtedy spokojnie wejdzie jeden w lewo i jeden do góry i już jest większy. A jeszcze dalej w lewo to jeszcze większy się da wstawic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy: kolego ale tereny za Dynowem musisz zwiedzić. Piękne nadsańskie klimaty.

@matka19002: owszem. Nawet miałem je dość zjeżdżone ale w czasach liceum kiedy to have nikt o Endo/Strava nie myślał, więc teraz mam okazję po raz kolejny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metaxy dzięki Metaxy za wciągnięcie w zabawę, mam już niebieski 25x25. Mam też prośbę, skasuj konto Cyborgu bo nigdy Cię nie dogonię

@mrucyfon: cieszę się że kolejna osoba się zaraziła. A co do odpuszczenia... No nie mogę, goń króliczka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
daj znaka będąc w pobliżu, przewiozę po okolicznych lasach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@AbaddonLincoln: postaram się pamiętać. Pewnie znajdę sobie jakiś nocleg na 2-3 dni i poświęcę na łatanie dziur pod Warszawą