Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazkatoli

Dlatego zastanawiam się czy jednak nie usunąć konta na wykopie, żeby nie dodawać im punktów za autentyczność.


@dendrofag MUSISZ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie chłopaki z Lurkerka mają ból dupy o znalezisko Eona - https://www.wykop.pl/link/5807925/george-soros-europa-musi-przeciwstawic-sie-wegrom-i-polsce-en/

Polecam całą dyskusję na najbardziej opiniotwórczym i rzetelnym serwisie w polskim internecie - https://www.lurker.pl/post/JnKK0HVMF
Pobierz
źródło: comment_1605795881qhm5WWx6E3cVEmMhBGG59O.jpg
  • 51
@Neubert: Takie poglądy powstają, gdy ich "nosiciel" ma przeświadczenie, że jest super uzdolnioną, uber inteligentną jednostką, a w rzeczywistości jest zwykłym przeciętniakiem, dlatego przy każdych niepowodzeniach musi szukać osoby odpowiedzialnej za taki stan rzeczy, oczywiście odpowiedź "może nie jestem tak inteligentny, nie mam racji a moje poglądy są prymitywne i nie mają sensu" nie wchodzi w grę, więc szuka coraz bardziej złożonej odpowiedzi na swoje bolączki, aż dochodzi do momentu, w
70% ludzi nie głosujących na PIS go pewnie tez boty. Bo tylko popierający Karakana to prawdziwe wykopki i tylko głosujący na niego to prawdziwi Polacy xd
@Neubert: PISOFOBIA XD myślałem że tam kuce siedzą ale widzę że to zwykłe trolle rządowe. w sumie fajnie poczytać w oczekiwaniu na ostateczne zmarginalizowanie się prawactwa w Polsce
czasami jest mi nawet przykro kiedy widzę jak Eon odpisuje ewidentnym trollom lub przygłupom wklejając te swoje inforgrafiki z Economista czy nawiązując do Heideggera a gościu przeważnie odbija jakimś whatabautismem lub marksizmem kulturowym ;)

albo nazwie go lewakiem, powie że #!$%@? ma pojęcie i kasuje wszystko. I wtedy jest mi tak bardzo przykro z powodu tego całego wysiłku Eona :<


@Azaajaszz: @inyourface: Nie smutajcie, nikomu tu nie dzieje się krzywda.
Polecam lurkera i zapraszam wszystkich normalnych ludzi.

normalnych ludzi

normalnych


@dendrofag: Musielibyście zaprosić chyba całe mazowieckie żeby średnia szurów na 100 użytkowników wrócila do normy.

Generalnie podoba mi się jednogłośność lurkera, żadnych "zakopów" same wykopy, plusiki, klepanie się po pleckach i cementowanie syndromu oblężonej twierdzy. Tylko to niestety tylko taki karny jeżyk dla prawactwa.

Niestety czasami trzeba wpaść na wykop, bo pokusa walki z lewactwem zdaje się nieodparta. Wtedy zazwyczaj taki