Wpis z mikrobloga

wszystkie dowody, świadkowie i raporty

@4WgH: jeśli wszystkie dowody i raporty i zapoznałeś sie z zeznaniami wszystkich świadków to proszę podaj mi po jednym który, by świadczył o udziale JP2 w tym całym procederze. Oświeć mnie proszę.
@Polasz a gdzie przeczytałeś że ja się zapoznałem z tym wszystkim xD
Pokazuje tylko absurdalność stwierdzenia, że istnienie dowodów jest zależne od tego, czy jakaś osoba trzecia widziała papaja (czy kogokolwiek innego) na żywo, czy nie
@Polasz dobra bo chyba za trudne zdanie złożyłem

Jest sb na przykład taki raport z Watykanu, który wskazuje że jp2 wiedział o McCarricku (raport stworzony przez ludzi którzy się na tym znają i są po prawej stornie wykresu który wrzuciłeś)
I chodzi mi o to że ten raport (i dowody na jakich został oparty) istnieje bez względu na to czy ja widziałem papieża na żywo czy nie
@4WgH: Z tego co ja czytałem to JP2 wysąłł ludzi żeby to sprawdzili i nie spełnili oczekiwań prawdy. McCarrick okłamywał JP2 i wszystkich innych. To że dajesz się okłamać nie wiąże Cie w czyjąś zbrodnię. (jak byś miał kochankę a żonie byś kłamal, wcale nie czyni jej zdradzającej żony)
Tylko wrócę do postu pierwotnego. Rozmawiać o JP2 to nie jest tylko rozmawianie o McCarrick-u czy Dziwiszu. Ten człowiek przez życie zrobił
@muse: Trzeba zamykać usta podatnemu na manipulacje gimbusowi z wykopu, który będzie napominał coś o pedofilii JP II przy stole rodzinnym bo Dziwisz, Gulbinowski a tak w ogóle JPIIGMD hehe xD na wykopie tak piszo... A przy stole poza zniesmaczeniem przez niepotwierdzone insynuacje wszyscy się zastanawiają co to jest wykop, a buntowniczy gimbus ma już zalzawione oczy, no bo jak to? Nikt mi nie przyklasnie? Nie dostanę plusów? Nikt nie wie
@Polasz: no tak, bo bycie kardynałem i zarzekanie się na boga tego, czy tamtego skutkuje automatycznym przyznaniem wiary w prawdomówność wyjaśnień odnośnie pedofilii. Tak w istocie było, ale taki wielki intelektualista jak JPII powinien powziąć uzasadnione wątpliwości, że coś jest na rzeczy? Dla mnie to jest wysoce wątpliwe, bo nawet w konfrontacji z uprzedzeniem do reżimu komunistycznego za Żelazną Kurtyną, to takie rzeczy w na cywilizowanym zachodzie też niby miały być