Wpis z mikrobloga

Wytatuowane osoby mają kompleksy na swoim punkcie lub czegoś im w sobie brakuje - dlatego chcąc się wyróżnić zostają brudnopisami. Według badań, wydziarani zażywają więcej używek, są bardziej skłonni do podejmowania ryzyka oraz mają więcej partnerów seksualnych.

Radzę omijać wydziarane #p0lka.
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill
Pobierz
źródło: comment_1605685273vwD1TmrRRhn0aE9EKJ5BF4.jpg
  • 98
wy z góry zakładacie, że każdy tu postuje, bo nie rucha... Po pierwsze natura jest tak skonstruowana, że nie każdy samiec może się rozmnożyć. Genów się nie wybiera. Więc takie podejście "HAHA INCELU ZAKOMPLEKSIONY" jest słabe. Dziary każdy decyduje sam czy sobie zrobi. A ja nienawidzę p0lka bo zostałem kiedyś skrzywdzony przez jedną, a genezą tego było wychowanie w blue pillu.
@kosmiczny_dzejson haaaaa incel się zesrał( ͡ ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kozikiewicz:

Każda wydziarana osoba, którą w życiu spotkałem była albo typem dynamiczniaka, który lubi szlajać się po klubach czy melinach albo rasowym sebiksem/karyną.

Natomiast wszyscy, których ja znam należą do tak szerokiego spektrum typów, charakterów, że jedyną ich wspólną cechą jest to, że ja ich znam xD znam też takich bez tatuaży i co ważne - często są #!$%@? xD
@Haryxd: "Również badania statystyczne pokazują ze wydziarane osoby doświadczają więcej zbliżeń z innymi osobami, oraz wykazują mniejsze problemy do funkcjonowania w społeczeństwie niż standardowy wykopkowy @kosmiczny_dzejson
Trzeba o tym pamiętać xd"

Bo chodzą częściej na imprezki i się więcej ruchają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kosmiczny_dzejson:

Więc takie podejście "HAHA INCELU ZAKOMPLEKSIONY" jest słabe


Tak samo jest słabe obrażanie kobiet za to, że lubią seks bez miłości. Ludzie nie nienawidzą incelow za to, że nie ruchają. Nie lubią was, bo jesteście toksyczni, czyli między innymi wspomniane wcześniej wyzywanie kobiet. Sami zgotowaliscoe sobie ten los. Tylko niestety istnieją obok was jeszcze normalni incele, którym oberwie się przez wasze zachowanie.
Wytatuowane osoby mają kompleksy na swoim punkcie lub czegoś im w sobie brakuje - dlatego chcąc się wyróżnić zostają brudnopisami.


Jakbym słyszał mojego starego xddd nie lubię go. Szuka cały czas jakiś głębszych powodów i ideologii usprawiedliwiając swoje decyzje ale prawda jest taka, że jest nieudacznikiem.
Ja bym powiedział że osoby które szufladkują ludzi żeby poczuć się lepiej mają problemy z poczuciem wartości. Tatuaż to tylko modna ozdoba.

Według badań, wydziarani zażywają