Wpis z mikrobloga

@kosmiczny_dzejson: byłem kiedyś na stażu na ginekologii i jak przychodził jakaś kobieta z tatuażem gdziekolwiek, (na przedramienia to już pewnik) to bardzo często miała zaawansowane zakażenie HPV, minimum CIN2 nadżerki na szyjce macicy. Chyba nie muszę tłumaczyć jak przenosi się wirus HPV na szyjkę macicy
  • Odpowiedz
Mam kilku wydziaranych kumpli metali, polecam ten styl. Ludzie "do rany przyłóż", żadne sebiksy ani patologia, wiem, że mogę na nich liczyć. W zasadzie z czystym sumieniem nazwałbym ich przyjaciółmi, a słowem tym nie szastam. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie OPie albo wbijasz kij w mrowisko, albo pierdzielisz głupoty, bo tatuowanie się ma dość długą historię i nie spłycałbym tego do posiadania kompleksów. Mimo wszystko wierzę, że trollujesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozikiewicz: wiesz co, szczerze powiedziawszy wszystko jest lepsze niż chełpienie się że jest się prymitywem i starannie pielęgnującym swoje uprzedzenia i stereotypy przygłupem. Mam nadzieję że na żywo też jesteś taki wygadany i każdy od razu wie że ma do czynienia z gościem o wąskich horyzontach i ograniczonym rozumie, więc może się szybko ewakuować z tej relacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz
Według badań, wydziarani zażywają więcej używek, są bardziej skłonni do podejmowania ryzyka oraz mają więcej partnerów seksualnych.


@kosmiczny_dzejson: i jak każdy zestaw idących w parze cech, korelacja występuje w innym kierunku, niż OPowi się wydaje.
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: cóż - wsadziłem kij w mrowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zuchwaly_Pstronk: przecież pisałem, że mój najlepszy ziomek co go znam 21 lat ma mały tatuaż.
W odniesieniu do różowych jak widzę "Forever young", znaczek nieskończoności coś na cycku albo wzór nad dupą taki charakterystyczny #!$%@? no to wybacz... są małe szanse, że laska jest OK
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozikiewicz: Nie chodzi o to że badania są złe, OP jak z nim wcześniej pisałem nie podał źródła, z którego czerpie informację, mało tego zmieniał zdanie pod to co napisałem, raz mówił że to jego opinia, raz pisał co innego, nie pamiętam bo się pogubiłem, skoro chłop zakłada postulat z badań naukowych to podaje źródło
Inna sprawą jest że OP potem jak był przyparty do muru napisał do mnie że człowiek
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: Ale ja odnosiłem się do jechania po tym, co mówił OP jako po "wysrywie" przez jedną z osób, które brały udział w tej rozmowie. Okej, OP nie podał źródła i nie wiem, na czym się opierał, czy to na jakichś statystykach czy własnych obserwacjach, ale niezależnie od tego, osoba, która chce jego wpis zjechać powinna mieć jakieś dowody na to, że faktycznie OP się myli. Bo jeśli nie ma, to
  • Odpowiedz
@Kozikiewicz: rozumiem, bardzo dobrze to wyjaśniłeś i zgadzam się z postawionymi przez ciebie tezami, ale jednak ja traktuję to jako po prostu opinię, która jest zmienna i krytykowałem OPa za zbyt ogólne podejście do sprawy i ciągłą zmianę opini tak jakby tylko chciał przekazać że jego doświadczenia są najlepsze i to co on pisze jest zawsze aktualne
Ale rozumiem odniosłeś się do czyjejś wiadomości i szanuję podejście, mimo wszystko OP wylądował
  • Odpowiedz
@kosmiczny_dzejson:

Według badań, wydziarani zażywają więcej używek, są bardziej skłonni do podejmowania ryzyka oraz mają więcej partnerów seksualnych.


Dodaj jeszcze borderline i możesz mieć koleżankę która można zaprosić do siebie* raz na jakiś czas, byle nie za często ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W znacznie nie tam gdzie ma się swoje "główne" mieszkanie
  • Odpowiedz