Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosmiczny_dzejson: dość ładna jest, te tatuaże tutaj na niej by mi za bardzo nie przeszkadzały, gdybym ja poznał to na pewno zapytałbym z jakiego powodu ma te tatuaże, ale nie miałbym powodu ja o cokolwiek obrażać bo ma tatuaże XD
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: słuchaj... jeśli kogoś obrażają wyniki badań naukowców to wybacz XD
Fakt jest taki, że laska bez dziar statystycznie jest lepszym wyborem do stałego związku.
Poza tym te cechy, które mają ludzie z tatuażem nie są w ogóle dla mężczyzn atrakcyjne.

Dla mnie to jest po prostu dziecinne żeby pisać sobie po rączkach, czy malować smoki na dupie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosmiczny_dzejson: źródło proszę, po 2 rozumiem badania naukowe, ale to też zależy i trzeba po prostu umieć wyczuć taka osobę, czy badania określają ile jest #!$%@? osób bez tatuaży a ile z tatuażami? też musiałbym zobaczyć te badania, kto to badał, co chciał dokładnie zbadać, jakie wnioski wysunął, jak to udowodnił
Przedtem badania a teraz wdrazasz swoją opinię, mój stary też nie rozumie takich rzeczy i #!$%@? we światy, ja też
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: wpisz sobie w google i się zapoznaj. To nie jest portal naukowy tylko wykop XD
Ale widać, że nie potrafisz logicznie myśleć. Jeśli ktoś jest gotowy zrobić sobie trwały wzór na ciele to oczywiste, że jest ryzykantem. Co do reszty... jeśli żyjesz dłużej niż 20 lat na tym świecie i masz oczy oraz doświadczenie z ludźmi to wystarczy. Pisanki często są osobami o niespełnionych ambicjach, lub chcą dodać przez tatuaż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kosmiczny_dzejson: tak poszukaj sobie w google, to #!$%@? ja postuluję czy ty?
Oczywistość nie zawsze jest oczywista, może mają większe skłonności do ryzyka ale to nie znaczy że każda laska będzie ćpunką i będzie się ruchała z byle kim (oczywiście laska z tatuażami) A i naucz się kultury, wysuwasz postulat z badań naukowych to podajesz źródło proste i logiczne, a to mi próbujesz wcisnąć brak logicznego myślenia "to nie jest portal
  • Odpowiedz
@kosmiczny_dzejson: nie wiem jak Ci to wyjaśnić, ale ludzie nie robią sobie tatuaży żeby podobać się komuś albo żeby zwiększyć swoje szanse na powodzenie u kogoś xD ja np zrobiłam sobie, bo mi się zwyczajnie podobają. mój chłopak nie jest fanem tatuaży i jakoś nie ma bólu dupy jak niektórzy tutaj xD
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: naprawdę nie każda? W życiu bym na to #!$%@? nie wpadł, że ludzie mogą być różni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chcesz osiągnąć sukces to wybierasz drogi, które najprawdopodobniej Cię do niego doprowadzą, a nie sprawdzasz każdą dziurę i kanał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@myszorek: To jakiś łeb jest, miał szansę na pokazanie tego co miał pokazać nie pokazał, źródła nie podał, tylko bierze się za statystykę i jak wróżka albo trafi albo nie, tyle że on już będzie widział w każdej wytatuowanej lasce zła laskę
  • Odpowiedz
@kosmiczny_dzejson: Mogą też po prostu lubić tatuaże i tyle ;) Ja jestem bardzo tolerancyjny i nie mam nic do wydziaranych osób, nie obchodzi mnie również to za co i jak długo siedzieli w więzieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz