Wpis z mikrobloga

@Kowixx: nie jest problemem mieć wymagania, problemem jest to że laska w polu „o mnie” pisze wyłącznie o tym, jaki mam być ja. A o niej nie ma ani jednego słowa. Tam gdzie powinna siebie opisać, opisuje kogoś innego. Wtedy wychodzi na to, że nie ma sensu pytać o to, co ona sobą reprezentuje (zresztą nawet nie wiem jak miałbym zacząć rozmowę, chyba od wypisania które punkty zaliczam) albo to nie
Wtedy wychodzi na to, że nie ma sensu pytać o to, co ona sobą reprezentuje


@ayyy_lmao: ale to bardzo dobrze - wtedy nie ma sensu marnować czasu na taką osobę :) trochę rozumiem narzekanie bo takich profili (lista wymagań i nic o sobie) przewijają się setki, ale jeśli ktoś chce się bawić w te aplikacje to po prostu musi zaakceptować ten fakt i próbować łowić w tym szambie ¯\_(ツ)_/¯ powodzenia i
@Kowixx: Z jednej strony masz rację, ale z drugiej zastanów się: czy ten opis brzmi dojrzałe? Dla mnie brzmi trochę dziecinnie : oj żeby był przystojny, hihi, i wysoki i złota rączka i takkiiiii faaajny omg (<*.*<). A na początku pisze "byleby był dojrzały".
Wiesz, niby to jest oczywiste, ale pisanie o tym wygląda trochę... dziwnie, szczególnie w takiej formie.

Plus jak stwierdził kolega wyżej : każda tego szuka. Moim osobistym