Wpis z mikrobloga

@BurzaGrzybStrusJaja: Szczerze nie przywiązywałbym do tego zbytniej uwagi xD. To strasznie ogólnikowe pitolenie z którego wiele nie wynika, tak jakbyś ty powiedział "no chcę, żeby moja dziewczyna była ładna i nie była głupia". Napisane cokolwiek i tyle ¯\_(ツ)_/¯
@bujakaman oczywiście że tak. Każdy ma jakieś wymagania to jest proste jak 2+2. Nie mam nic do jej wymagań i nie uważam, że są jakieś strasznie wysokie (każda by takiego chciała). Ja tutaj w ogóle nie do tego bije. Chodzi tylko i wyłącznie o to, że w zakładce "o sobie" wypisuje wymagania.

Facebook to rozwiązał i wprowadził filtry, gdzie da się wybrać kto nas interesuje. Ten skok technologiczny okazał się zbyt duży,
@Kowixx: Kobiety nie wysilają się na opis i mają powodzenie, facepalm... Urodziłaś się wczoraj? A wiesz, że programista Java też ma powodzenie na rynku pracy i nie musi jej szukać, w przeciwieństwie do osoby pracującej w niemal jakiejkolwiek innej branży?

Nie porównuj kobiet i facetów na rynku matrymonialnym, gdzie facetów jest niemal 3x więcej, a byle laska od niechcenia na setki lajków.