Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej edycji wykoPAKI dzieli nas już tylko tydzień. Rejestracja startuje 22 listopada, punktualnie o północy i potrwa do 27 listopada, do godziny 23:59.

Jeśli jeszcze nie wiecie czym jest #wykopaka, to odpowiedź znajdziecie w pierwszym komentarzu pod tym wpisem.

W tym roku, żeby wziąć udział w zabawie, należy spełnić takie same wymagania jak rok temu, tj. min półroczny staż na Wykopie (na chwilę startu), brak bana (w toku zabawy) oraz minimum 50 wpisów na Mikroblogu (liczone do chwili publikacji tego wpisu, bez obniżonego progu dla uczestników poprzednich edycji). Nie ma możliwości warunkowego uczestnictwa, bez spełnienia wymagań. Wyjaśnienie wymagań również znajdziecie w pierwszym komentarzu.

O starcie zabawy przypomnimy Wam jeszcze w kolejnym wpisie, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego profilu oraz tagu #wykopaka.

Do zobaczenia za tydzień!
Ekipa wykoPAKI
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej...

źródło: comment_16054701416AlmkdrvCvmrNTnEZvRCAM.jpg

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

: ja osobiście nie polecam tej akcji, niektórzy może i się starają tak jak ja i przygotowują naprawdę fajne, spersonalizowane paczki ale w zamian, otrzymałem niekompletny połamany bubel


@Pirat_Brodacz: w której edycji brałeś udział, bo nie widzimy Cię ani na liście uczestników ani z pierwszej, ani z drugiej edycji.

aż się chyba zgłoszę żeby komuś nas*ać do paczki.


@FalleN595: żeby nas*ać komuś do paczki, trzeba spełnić wymaganie minimum
  • Odpowiedz
Patrzcie ile osób, które są z Wami od początku nagle jest wykluczonych z zabawy.


@Ziarenkokawy: realnie problem dotyczy 24 osób na 1333 jakie sprawdziliśmy. To jest bardzo niewiele, mniej niż 2%, niemniej rozumiemy złość każdego, kto nie spełnia wymagań. Mamy nadzieję, że ci, którym zależy na starcie wykorzystają ten rok i zobaczymy się w kolejnej edycji.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Przystępując do zabawy i mając zaakceptowane zgłoszenie jesteś zobowiązany do przygotowania paczki - nie ma na tym etapie opcji zrezygnowania z zabawy bez konsekwencji. Natomiast akceptując zgłoszenia zwracamy uwagę na to, czy opis i profil uczestnika na wykopie zawiera wystarczającą ilość informacji, które pozwalają na przygotowanie zawartości paczki - więc kilka pomysłów powinno być do odnalezienia w informacjach o odbiorcy.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Przystępując do zabawy i mając zaakceptowane zgłoszenie jesteś zobowiązany do przygotowania paczki - nie ma na tym etapie opcji zrezygnowania z zabawy bez konsekwencji. Natomiast akceptując zgłoszenia zwracamy uwagę na to, czy opis i profil uczestnika na wykopie zawiera wystarczającą ilość informacji, które pozwalają na przygotowanie zawartości paczki - więc kilka pomysłów powinno być do odnalezienia w informacjach o odbiorcy.


@dobry_programista: właśnie się boję że będę tragiczny
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: W zeszłym roku wiele razy słyszałem podobne zdania od uczestników, a jednak wszyscy dali radę i później mówili, że nie było to jednak takie straszne. Nie spróbujesz to się nie przekonasz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą tutaj będziesz miał podany opis i profil uczestnika - przy rodzinie (zwłaszcza dalszej) tak dobrze się nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: Już się bałem, że w tym roku nie ma akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°). W moim wypadku opis powie o wiele więcej niż mój mikroblog (gadam zazwyczaj od rzeczy).
  • Odpowiedz
@l_Grela_l: Nie ty jeden tak masz ale tu narzeka sie na moderacje a potem robi po raz kolejny to samo debilne i skrytykowane rok temu kryterium i probuje tlumaczyc ze ma sens mimo ze gro ludzi wskazuje ze to nie ma sensu i tak jak krytykowana moderacja idzie zawsze w zaparte tak samo krytykujący ją idą identycznie w zaparte ¯\_(ツ)_/¯ Ja myslalem ze w tym roku ktos wyciagnie wnioski. Mylilem
  • Odpowiedz