Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej edycji wykoPAKI dzieli nas już tylko tydzień. Rejestracja startuje 22 listopada, punktualnie o północy i potrwa do 27 listopada, do godziny 23:59.

Jeśli jeszcze nie wiecie czym jest #wykopaka, to odpowiedź znajdziecie w pierwszym komentarzu pod tym wpisem.

W tym roku, żeby wziąć udział w zabawie, należy spełnić takie same wymagania jak rok temu, tj. min półroczny staż na Wykopie (na chwilę startu), brak bana (w toku zabawy) oraz minimum 50 wpisów na Mikroblogu (liczone do chwili publikacji tego wpisu, bez obniżonego progu dla uczestników poprzednich edycji). Nie ma możliwości warunkowego uczestnictwa, bez spełnienia wymagań. Wyjaśnienie wymagań również znajdziecie w pierwszym komentarzu.

O starcie zabawy przypomnimy Wam jeszcze w kolejnym wpisie, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego profilu oraz tagu #wykopaka.

Do zobaczenia za tydzień!
Ekipa wykoPAKI
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej...

źródło: comment_16054701416AlmkdrvCvmrNTnEZvRCAM.jpg

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykoPAKA:

Kto może wziąć udział?

Udział w wykoPACE mogą wziąć użytkownicy Wykopu z przynajmniej półrocznym stażem, posiadający nie mniej niż 50 wpisów na Mikroblogu (stan na chwilę publikacji tego wpisu!), oraz nieposiadający w chwili zabawy bana na portalu Wykop. Udział mogą brać również osoby z zagranicy.

To z pół roku to trochę przesada, owszem 50 wpisów to rozumiem ale te 6 miesięcy ...
  • Odpowiedz
zawsze chciałam wziąć w tym udział ale cykam się bo może mnie ktoś oszukać albo moja paczka się nie spodoba :/


@ColdMary6100: Brat wziął udział kiedyś w edycji w gierkach planszowych. Jako, że źle nie ma dał zdecydowanie więcej niż min. Rozczarował się tym, że ktoś kto mu zlecał paczkę poleciał na wyjebkę. Nie chodzi o fakt, że oczekiwał kokosów, lecz dając komuś paczkę za min. jest to takie trochę
  • Odpowiedz
Nie chodzi o fakt, że oczekiwał kokosów, lecz dając komuś paczkę za min. jest to takie trochę na odpir^^.


@MajoZZ: Jest wyznaczona kwota minimalna i należy się spodziewać, że możemy pakę za tyle dostać. Jeden włoży więcej pracy, inny mniej.
Przy takich akcjach nie ma opcji żeby było "sprawiedliwie". Trzeba się z tym liczyć. Organizatorzy stają na głowie, żeby paczki były przynajmniej spersonalizowane ;)
  • Odpowiedz
ł w wykoPACE mogą wziąć użytkownicy Wykopu z przynajmniej półrocznym stażem, posiadający nie mniej niż 50 wpisów na Mikroblogu


@tooph: ja nie mam ani jednego xD same komenty... oh well ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MajoZZ: wykopaka nie miała nigdy edycji planszowkowej. W tym roku będzie 3 edycja i żadna nie miała tematu przewodniego, najprawdopodobniej mylisz z wykopoczta.

Co do reszty wypowiedzi, ustalony został minimalny prog 50zl wartosci paczki i jest to pilnowane w trakcie weryfikacji. Biorąc udział w zabawie akceptujesz jej regulamin z którego to wynika. Paczka o takiej wartości nie jest żadna wyjebka czy olaniem tematu, mieści się w założeniach zabawy. Górny prog
  • Odpowiedz
@Shyvana:

wykopaka nie miała nigdy edycji planszowkowej. W tym roku będzie 3 edycja i żadna nie miała tematu przewodniego, najprawdopodobniej mylisz z wykopoczta.


Ja nic takiego nie napisałem, że to wykopaczka edycja planszówkowa. Może faktycznie zabrakło słów "w czymś podobnym" ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bunch: ta paczka była aferka w wykopoczcie, nie w wykopace. Wykopaka weryfikuje wartość paczek przed udostępnieniem danych do wysylki
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: ja osobiście nie polecam tej akcji, niektórzy może i się starają tak jak ja i przygotowują naprawdę fajne, spersonalizowane paczki ale w zamian, otrzymałem niekompletny połamany bubel
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: super! jedna z lepszych rzeczy na tym nudnym jak p---a portalu ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam mojego mikołaja z zeszłego roku @Zaff i obdarowanego @Maze21 i zapraszam do zabawy również w tym roku :D
  • Odpowiedz
liczba wpisów pomaga uczestnikom przygotować spersonalizowaną przesyłkę. Śledząc aktywność uczestników, można się o nich dowiedzieć często więcej niż z samego opisu. Plusy i wykopaliska pozbawione są często kontekstu, a komentarze w większości nie mówią o nas zbyt wiele. Ograniczenie zliczania wpisów do chwili publikacji tego wpisu ma na celu wyeliminowanie spamu – nabijania wpisów bez żadnej wartości tylko po to, by wziąć udział w zabawie. Dla nas ważna jest jakość i to,
  • Odpowiedz
@wykoPAKA: Jak w prawdziwe polskie święta. Wykopaka i kłótnie. Mam wrażenie, że ten punkt dodaliście specjalnie żeby nie zabrakło powodów do sporów jeszcze przed otwarciem paczek. Ja was popieram.
  • Odpowiedz