Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej edycji wykoPAKI dzieli nas już tylko tydzień. Rejestracja startuje 22 listopada, punktualnie o północy i potrwa do 27 listopada, do godziny 23:59.

Jeśli jeszcze nie wiecie czym jest #wykopaka, to odpowiedź znajdziecie w pierwszym komentarzu pod tym wpisem.

W tym roku, żeby wziąć udział w zabawie, należy spełnić takie same wymagania jak rok temu, tj. min półroczny staż na Wykopie (na chwilę startu), brak bana (w toku zabawy) oraz minimum 50 wpisów na Mikroblogu (liczone do chwili publikacji tego wpisu, bez obniżonego progu dla uczestników poprzednich edycji). Nie ma możliwości warunkowego uczestnictwa, bez spełnienia wymagań. Wyjaśnienie wymagań również znajdziecie w pierwszym komentarzu.

O starcie zabawy przypomnimy Wam jeszcze w kolejnym wpisie, dlatego zachęcamy do obserwowania naszego profilu oraz tagu #wykopaka.

Do zobaczenia za tydzień!
Ekipa wykoPAKI
wykoPAKA - Cześć Mirki i Mirabelki!

Odliczanie czas zacząć! Oficjalnie od trzeciej...

źródło: comment_16054701416AlmkdrvCvmrNTnEZvRCAM.jpg

Pobierz
  • 213
Mam tak samo jak napisała @allegramente. Brałam udział 3 razy z rzędu i jak widać czas się pożegnać. Bardzo mi smutno z tego powodu, bo za każdym razem oczekiwałam na te momenty niepewności, pełnego zaangażowania, radości, euforii – na każdą z kolejnych edycji. Było miło przekazać cząstkę siebie, otworzyć się, a także poznać całkowicie nową osobę. W zeszłym roku dano mi szansę wzięcia udziału pod warunkiem, że dobiję do 25 wpisów.
Taki problem było przez rok dobić te 20 wpisów? Lepiej było ryzykować czy znowu dadzą wam startować w zabawie naginając regulamin? Szczególnie że wymóg 50 wpisów bez ustępstw był zapowiadany.

O ile u @allegramente: widać aktywność na mirko w plusach/komentarzach.

Ale @Desstiny: Wracasz na mirko tylko na czas wykopaki. I pewnie robisz super paczki ale czy nie warto uczestniczyć też w życiu mirko a nie być tutaj tylko na czas
Naprawdę nie dostrzegacie, że wpis może być równie bezwartościowy jak komentarz?


@Pribadi: Dostrzegamy, nie ma rozwiązania idealnego. Ale właśnie we wpisach widzimy największą wartość, bo to one w pełni dotyczą ich autora. Uczestnicy regularnie wskazują nam, że wymagania powinny być jeszcze większe, żeby stalkowanie pary było prostsze i skuteczniejsze. W zeszłym roku średnia wpisów na uczestnika wyniosła 531 wpisów, więc 50 wpisów to zdecydowanie nie jest wymogiem, który uczestnicy z trudem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wykoPAKA: kolejna wykopaka. Czekam i dodaję daty w kalendarzu by nie zapomnieć o rejestracji. Z zeszłej paczki byłem mega zadowolony, a różowa zużyła cebulę która stanowiła jej największą zawartość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@chybaDapi: Nie do końca rozumiem. Wpis w pełni dotyczy autora, a jego autorski komentarz już nie? Zgadzam się, że największy potencjał jest we wpisie, ale zignorowanie wszystkich pozostałych aktywności nie wydaje mi się dobrą drogą.
Co do średniej liczby wpisów i nalegań innych uczestników nie będę polemizował, bo na pewno macie bardziej rzetelne dane. Tak czy inaczej głosów o sensowności tego wymogu nie brakuje.
Wole komentowac a wpisy zakladam aby o cos sie spytac a potem usuwam by nie smiecic. Chyba trzeba byc kims szanowanym z tagu albo spamerem wysrywow jak Hanala czy inne idiottki, a szkoda.


@azertyazerty: skoro dajesz radę obrażać Hannahallę, której pewnie nawet nie znasz, w tak krótkim komentarzu, to nawet lepiej, że nie bierzesz w tej zabawie udziału. Jeszcze trafiła by się Tobie jakaś idiotka. Co byś wtedy zrobił? ( ͡