Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 963
@Kejran: zawsze się zastanawiałem co tam teraz u ludzi co wrzucili lata temu jakiś popularny kawałek na swoje konto yt i mają teraz miliony wyświetleń. Wchodzisz w czasach początków polskich internetów na raczkującego jutuba, wrzucasz jakąś piosenkę wilków, czy jeden osiem l z płyty kupionej na targu, a tu po 10 latach sie okazuje, że połowa polski zawdzięcza ci darmową muzykę bez żadnych strimów. Gdzie ci bohaterzy pokroju ziejsonek1? Co się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hadrian3: Swoją drogą, trochę poroniony pomysł, biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie programy na żywo są z kilkusekundowym opóźnieniem emitowane, nie licząc wszystkich innych opóźnień.
@2Sexy4You: Na początku youtuba powrzucałem ze 30 teledysków które miałem na kompie a ktorych nie bylo na yt. Przez pare miesięcy sukcesywnie dostawałem maile ze film usunięto z powodu łamania praw. Teraz patrząc na te teledyski widac ze tez wstawily je zwykłe konta, da sie zrobic tak ze kasa idzie do artysty a film wisi na prywatnym koncie i w wiekszosci przypadkow pewnie tak jest, albo w ogole zablokowana monetyzacja