Wpis z mikrobloga

@stoppmov2: niedługo do "piątki konferencji" zostanie dodany "talon d----a +" co nie tylko pozytywnie wpłynie na rozwój branży w PL ale przede wszystkim gwarantuje darmowe comiesięczne świadczenie wszystkim przegrywą i incelom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stoppmov2:

Mam takiego żonatego kumpla, który skarżył mi się, że uprawia bardzo mało seksu. I zaskakująco, niewiele później został wyborcą Konfy, pomimo tego, że wcześniej g---o się interesował polityką. Zapytany o ten zwrot argumentował poparciem dla postulatu niskich podatków. Mówię mu, że konfabulacja może mu conajwyżej katotaliban zorganizować, a gospodarki nawet nie tknie. A on mi na to, że to nic nie szkodzi, bo przecież na takich wartościach wyrosła kultura
  • Odpowiedz
@Jin: No tak, w końcu to jest całkowicie oczywiste i niepodważalne, że to właśnie fakt małej ilości seksu pokierował go do głosowania na konfę. Dokładnie tak, jak zwiększona konsumpcja sera per capita wpływa na ilość osób uduszonych przez własną pościel, na pewno jedno wynika z drugiego, przecież są dowody.
kompek - @Jin: No tak, w końcu to jest całkowicie oczywiste i niepodważalne, że to wł...

źródło: comment_16053555601vm0ClgRSokE4MXeZSn9RY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ulyssos: nie, typ po prostu kręci bekę i trafia tam gdzie chce, co przynosi mu rozgłos i oglądalność (tag #przegryw z wykopu, przecież on tutaj na bank siedzi i przegląda to co ludzie piszą). Tę przerysowaną satyrę przedstawia w zabawny sposób, choć momentami ma rację.

@stoppmov2: może dla ludzi, dla których liczy się tylko ruchanie (ten zwierzęcy instynkt) tym kierowali się przy wyborach, ale większość jednak
  • Odpowiedz