Wpis z mikrobloga

Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (,) Dlaczego? Przeczytałem tego Twitta tej "osoby" choć nie wiem czy można ją nazwać człowiekiem.. I pomyślalem sobie o jej Tacie, które włożył serce, pieniądze, czas, aby wychować swoją małą córeczkę, która po latach wypisuje o nim w internecie rzeczy straszne, przygnębiające.. Gdzie jest szacunek do rodzica? Gdzie jest docenienie trudu jaki włożył w wychowanie? Gdzie jest miłość? Czemu dzisiejsze nastolatki są pozbawione podstawowych uczuć? Czemu najważniejszą ich wartością są pieniądze?(Autorka tego Twitta ma 17/19l). Jaka jest przyczyną tej obojętność do rodzica? To przez internet, rówieśników? Chętnie poczytam jakieś mądre przemyślenia w ten sobotni poranek.. A pisze to z perspektywy 21latka..
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #smutnazaba #bekaztwitterowychjulek #rodzina #rodzice
Kacci99 - Było mi mega smutno jak przeczytałem poniższego Twitta (╯︵╰,) Dlaczego? Prz...

źródło: comment_1605336652GAxnWAKInFsSRtQEZeDPbH.jpg

Pobierz
  • 266
  • Odpowiedz
@welin: Niby tak, ale znając Juleczki z twittera to równie prawdopodobne, do tego że jej ojciec to patologiczny alkoholik jest to, że użył złego zaimku, albo stwierdził, że george floyd (specjalnie z małej) nie jest współczesnym odpowiednikiem Jezusa Chrystusa.
  • Odpowiedz
@HarvestinSeason: czy Ty uważasz, że nawet jeśli mówimy o drugim przypadku, w wychowaniu owej dziewczyny i jej emocjonalnym zaangażowaniu w stosunku do ojca nie ma braków? Sugerujesz, że to internet jest całkowicie winien takim słowom dziecka, nie problem w rodzinie i nieumiejętne wprowadzenie dziewczyny w wiek dojrzewania przez rodzica?
  • Odpowiedz
@welin: Oczywiście, że to wina wychowania w wypadku drugim. Ale nie przez zaniedbanie, a raczej rozpieszczanie. Albo zaniedbanie w sensie nie poświęcania wystarczająco dużo czasu na ukształtowanie pożądnych manier. Wiem, bo sam byłem jeszcze nie dawno takim bachorem z dolnej klasy średniej, któremu rodzice opłacali zielone szkółki, obozy sportowe, treningi i markowe ciuchy, mimo iż nie byli za bardzo bogaci i w efekcie zamiast nabrać szacunku do ich ciężkiej pracy,
  • Odpowiedz
@KRISSVector rozmawiamy tutaj o pełnoletniej babie, nie o 7 letnim chłopczyku co idzie do pierwszej klasy i co tam pokaże. Pisać coś takiego na ojca na necie jest debilizmem na maksa. Nawet jakby byl alkoholikiem co ktoś już tutaj zarzucał XD
  • Odpowiedz
@welin: Dziecka może nie. Ale chłop napisał, dziewczyna ma 17-19 lat jest młodą dorosłą i potrafi odróżnić zło od dobra. I jestem w stu procentach pewien, że jeżeli nie jest to problem typowo rodzinny to pojechała po ojcu za coś związanego ze standardami sprawiedliwości społecznej twittera, a trzeba być śmieciem, żeby takie coś robić.
  • Odpowiedz
Bo miłości w tej relacji nie było


@welin: Tego nie wiesz. Może nie było ze strony ojca, może nie było ze strony córki. Ale ty już osądziłaś, kto jest winien. Kolor paska zobowiązuje.
  • Odpowiedz