Wpis z mikrobloga

Mam spory problem z kolanem. Jakieś 3 tygodnie temu z okazji zamknięcia siłowni przesadziłem z martwym ciągiem (sumo). Na samym treningu jeszcze było ok, ale jakoś godzinę po, już w domu krzywo ustawiłem nogę i coś mi strzeliło w prawym kolanie. Ból średni, ale bardzo dokuczliwy. Początkowo bolało prawie ciągle, takie uczucie jakby kolano wypadło ze stawu, trochę obcieralo trochę przeskakiwało. Najgorzej w momencie kiedy długo leżę, siedzę i staw jest w bezruchu. Rozruszanie go jest bardzo nieprzyjemne.

Przez te kilka tygodni trochę się poprawiło, mogę normalnie chodzić. Nadal mnie boli przy chodzeniu po schodach (w górę i w dół)

Ja wiem, że wykop to nie lekarz, ale teraz nie mam szansy na umowienie wizyty. Może ktoś ma pomysł co się mogło zepsuć i co z tym zrobić? Nie ukrywam, że chciałbym wrócić do ćwiczeń jak otworzą siłownie, a póki co to mam problem ze wstawaniem z łóżka (,)

#mikrokoksy #rehabilitacja # fizjoterapia #silownia #medycyna
  • 9
Ja wiem, że wykop to nie lekarz, ale teraz nie mam szansy na umowienie wizyty. Może ktoś ma pomysł co się mogło zepsuć i co z tym zrobić? Nie ukrywam, że chciałbym wrócić do ćwiczeń jak otworzą siłownie, a póki co to mam problem ze wstawaniem z łóżka (,)


@Stolbilardowy:
ja mam pomysł i wiem co z tym robić. Prawdopodobnie więzadło i idź do fizjo albo lekarza
@deshix: @bdm_bq: @you_re_right: @CinuLNS:
Przecież mówię że nie mogę do lekarza. Najbliższy termin w grudniu i co ja na to poradzę (,)

Czy jest coś co mogę zrobić we własnym zakresie do momentu profesjonalnej diagnozy? Oszczędzam się jak się da, ale jeżeli mogę się rozciągać, masować czy coś to chętnie popracuje nad tym.
@Stolbilardowy: Jeśli chcesz ryzykować swoje zdrowie, to możesz szukać takich wymówek. Nikt Ci nic nie doradzi, bo nikt nie wie, co masz z tym kolanem. Coś, co w jednym przypadku będzie pomocne, w innym może mocno zaszkodzić. Nie wiem na jakim #!$%@? trzeba mieszkać żeby nie znaleźć możliwości dotarcia do fizjo lub lekarza w ciągu max 2-3 dni.