Wpis z mikrobloga

Jak wiemy - Steem i Hive umierają i jest ku temu parę powodów, o których nie chcę mówić, bo je znamy. Przez długi czas testowałem różne kryptosieci społecznościowe. Na Ethereum, na BCash, na Bitcoinie i nie wiem czy gdzieś więcej :D Każdy system miał swoje plusy i swoje minusy, ale do wyścigu i ja postanowiłem się przyłączyć z własną koncepcją opartą na podstawie testów u konkurencji. Zgodnie z zasadami Andreasa w tej kwestii może się udać ... lub ktoś na podstawie mojej + innych stworzy jeszcze lepszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na razie dam przykładowego screena, projekt jest w budowie, ale coraz więcej systemów działa (chociaż część będzie pewnie powstawać po). Będę dawał informacje jak się zacznie :P Chociaż pytania możecie dawać.

Jak się uda to projekt będzie wykorzystywał Liquid Network w formie monetarnej, jak nie to RSK. No i nie ma być piramidą finansową ani społecznościową, ale może nie da się do końca przed tym drugim uchronić? Nie wiem)

#steem #hive #bitcoin #kryptowaluty #steemit
Pobierz fervi - Jak wiemy - Steem i Hive umierają i jest ku temu parę powodów, o których nie ...
źródło: comment_1605226452Pc6boc4k3lZTky2Vv4Eiq5.jpg
  • 1