Wpis z mikrobloga

@godoto: trudno. Promocje pokończyły się już więc zmarnował mój czas i szansę na kupno u innego sprzedawcy. Będę grał na czas a jak nie dotrze to mu wystawię negatywa i uzyskam zwrot za towar

nie lubię być tak oszukiwany a zamrożenie pieniędzy na jakiś czas mnie nie martwi. Ustawię do od tylko przypomnienie przed końcem okresu ochronnego żeby nie zapomnieć rozwiązać sprawę poprzez ochronę AliExpress

Raczej spodziewam się że towar do
@godoto: po prostu przy każdej takiej sytuacji odpalasz czat, najpierw piszesz z botem ale po 2-3 kliknięciach wybierasz opcje czatu z agentem - opisujesz sytuację, że sprzedawca to oszust, dajesz screena maila, piszesz że jest ci bardzo przykro z tego powodu bo to miał być prezent dla żony albo dziecka i oni sami się do niego odzywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W 99% przypadków Chinol cię przeprasza
@tata_wariata: co za różnica. no i trudno. To sobie poczekam. Chińczyk dostanie negatywa. Jak ma #!$%@? to trudno. Przecież życia i biznesu im to nie zniszczy, a ja jedynie dodam komentarz o faktycznym traktowaniu klienta. Życia im ułatwiać nie będę. Sam Januszem też nie jestem. Nie czatowalem na jakieś błędy cenowe to była normalna promocja zapowiedziana wiele dni przed 11.11
@Aryo: eh, coś ty taki narwany?
spokojnie piszesz mu w wiadomosci "hello dear please send it i love your shop you are the best" i przedlużasz czas co kilka dni na kilka dni do przodu.
później następuje jedno z poniższych
1. chinczyk wysyła ci paczke po iluś dniach ( miałem tak w 90% przypadków)
2. chinczyk wysyla ci fake tracking / tracking kogo innego co powoduje ze musisz robić spór (
@JK91: przecież jeszcze nic nie zrobiłem XD negatywny będzie właśnie jak stanie się ta sytuacja co 10%. Kulturalnie z ludźmi piszę
@tata_wariata: czytaj wyżej. Będę walić spór i mam ustawione już przypomnienie żeby "przypadkiem" paczka nie przyszła w ogóle po czasie ochrony przez AliExpress. Masz mnie za debila? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aryo: ale rozumiesz ze możesz wcale nie uzyskać tego co chcesz prze spor - ostatnio alix ma ciekawe podejście - min jak paczka ma status dotarła do kraju docelowego - uznają ze masz sobie ja sam odebrać - STATU INVALID - Payment reales - jak płacisz karta to możesz z bankiem dyskutować jeszcze
@tata_wariata: ale patrz jaki sklep, oni wysylaja rejestrowaną i nawet jak dotrze i nawet jak ktos odbierze inny niz on to i tak dostanie refund z automatu:) mialem nie raz bo to gnoje xD

@Aryo: luźno, masz śmieszy pretensjonalny ton wypowiedzi, coś na wzór "chce rozmawiać z Jackiem Ma" ( ͡° ͜ʖ ͡°)