Wpis z mikrobloga

@Morenk4 Robertowi chodzi o efekt dunninga Krugera.

Efekt Dunninga-Krugera – zjawisko psychologiczne polegające na tym, że osoby niewykwalifikowane w jakiejś dziedzinie życia mają tendencję do przeceniania swoich umiejętności w tej dziedzinie, podczas gdy osoby wysoko wykwalifikowane mają tendencję do zaniżania oceny swoich umiejętności[
  • Odpowiedz
@Morenk4: To jest taki cringe, że od 10 minut robię okrążenia po salonie... Psychofan #!$%@? jakieś kocopoły, Kubica zażenowany musi go wyjaśniać i tracić czas z takim dzbanem, Czarek po raz kolejny został ośmieszony przez swojego największego idola więc się próbuje żenująco tłumaczyć, dodając takie nerwowe "hehe" no nie mogę z żenady
  • Odpowiedz
@neonn: @kajelu: @salek123: @Bintang: @marcin-bialas111111111111111: ale macie swiadomosc ze oni sie znaja blisko 20 lat i nie tylko maja za sobą mase weekendow gdzie sie stykali ale tez dziesiatki jak nie setki wspolnych wyjazdow razem z Sokolem i nawet na debiut w f1 wiezli go autem? To sa kumple i Bobert regularnie cisnie taka lajtowa beke z Gerwazego wiedzac ze ten sie
  • Odpowiedz
@Bintang: ja tu nie widzę żartu, ludziom się wydaje że wystarczy sobie skołować auto, zrobic licencje i już mogą stawać z profesjonalistami , a to jest inny świat jeśli chodzi o automatyzm, umiejętność ustawiania auta, analizy przyczepności i granic. Robert się może troszkę zirytował gdy amator mówił o tym że sobie kupi i wystartuje xD. Potem jeszcze amator próbuje jakaś niby polemikę uprawiać do tematu który jest zero-jedynkowy. Na nurburgringu
  • Odpowiedz
@Morenk4: Przecież nie ma racji, że nie chodzi o odwagę. Jednak żeby się ścigać, to trzeba trochę być psycholem, przecież nie wszystko zależy od człowieka i może tak jak Kubicy zdarzyć się wypadek który zniszczy życie, dlatego większość ludzi i tak nie jeździłaby na 100% tylko co najwyżej 70-80%.
  • Odpowiedz
@Morenk4: Kubica to faktycznie ma umiejętności ale w rozbijaniu samochodów. Nic nigdy w F1 nie osiągnął. Sportowe osiągnięcia ma jak Najman ale najman jednak mistrzostwo europy zdobył.
  • Odpowiedz
Jakby cie wkurzał od 15 lat pewien dziennikarz to też byłbyś taki sztywny


@Morenk4: To Kubica musi być masochistą skoro załatwia mu specjalne wejściówki do paddoku. Gutowski całe wyścigi siedzi w garażu Kubicy. Tego się nie da załatwić w biurze prasowym
  • Odpowiedz
@jarzynka zacząłem pisać długi komentarz o tym dlaczego Kubica był #!$%@? ale w połowie stwierdziłem że nie ma sensu tłumaczyć tego takiej osobie jak ty bo skoro nazywasz go nieudacznikiem to znaczy że nie masz nawet ochoty sprawdzić i przyjąć do głowy podstawowych faktów
  • Odpowiedz
@jarzynka wcale... Dostać się do najlepszej ligi wyścigowej na świecie bez nazwiska i wagonu pieniędzy za plecami oraz stawać tam regularnie na podium. Po wypadku był jeszcze mistrzem świata WRC2 oraz wygrywał w WRC w prywatnym teamie. Gość w wyscigach osiągnął to do czego żaden inny Polak nigdy się nie zbliżył i żaden przez długie lata się nie zbliży
  • Odpowiedz