Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#perfumy #rozbiorka #stragan

Szybka akcja, ktoś jeszcze chętny na Costume National od Włochów? Oba w nieziemsko sportowych cenach jak na polskie warunki, zbieram deklaracje na pełne flaszki. Najbardziej lubiane tutaj Homme i Soul.
Homme wyjdzie koło 210-220 zł, Soul koło 260 zł (ceny podane orientacyjnie, bo jest kwestia wysyłki i rabatów).
Wysyłka ode mnie paczkomat 13 zł.
Proszę o w miarę szybkie deklaracje, zbieram chętnych niedługo.
Nie gwarantuję, że wezmę się za to, bo przydałoby się kilku chętnych.
https://www.profumomaniaforever.com/prodotto/costume-national-homme-eau-de-parfum-vapo/
https://www.profumomaniaforever.com/prodotto/costume-national-soul-unisex-eau-de-parfum-vapo/

Link do jeszcze aktywnej poprzedniej rozbiórki i straganu:

https://www.wykop.pl/wpis/52919881
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski myślcie kto zechce ze mną (lub z kimś innym kto się deklarował; sam z chęcią wziąłbym cały xd) flakon homma dzielić lub kto ma second thoughts czy nieprzewidziane wydatki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M13X: U mnie to było bardzo szybko. Jakoś w poniedziałek po południu przelałem pieniądze (przy czym ja płaciłem Revolutem). We wtorek dostałem numer paczki i w piątek była u mnie.
  • Odpowiedz
Tworzysz ogloszenie, w moim przypadku jakies z dupy bez zdjecia. 1 ogloszenie to 1 przesylka. wiec musisz zrobic x ogloszen. najlepiej inne bo potrafia odrzucic w moderacji.
Wysylasz link do anona, on kupuje, dostajesz mozliwosc potwierdzenia lub odrzucenia zakupu. M.in. jest to szansa na weryfikacje. Za pierwszym razem będzie jeszcze wymagany twoj numer konta. Po potwierdzeniu czekasz na etykiete ktora rzekomo trzeba nadac w 3 dni, mimo ze waznosc etykiety na wydruku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Derrin piękne dzięki za info. U mnie też szło z revoluta, ale przez kartę jako zwykły przelew, dzięki czemu trochę jeszcze wyżydziłem od nich. @Miskaryzu dzięki wielkie, niestety wynika z tego, że może być delikatny kłopocik - nie wiem kiedy jeszcze to przyjdzie, a boję się na chwilę obecną, że nie dojdzie przed czwartym. Etykieta jest dłużej ważna, bo to normalna inpostowa, ale zapewne jest to związane z polityką OLX
  • Odpowiedz
@M13X: Teoretycznie jesli zalezy nam na cebuli olx pozostaje tez opcja wystawienia fakeowych rzeczy (tak jak mowiles etykieta inpost) w kat. komputery/perfumy (np "zestaw do dekantow strzytkawka i igla" "dekant 1ml" XD) w kwocie np po 1-2 zl, a platnosc reszty na konto.
Jedyny minus ze trochę z tym zamieszania, a kwota 13zl, przy wiekszej wartosci zamowienia nie jest tak znaczaca. Poza tym nikt tu na poczatku nie liczyl na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M13X: nie wiem czy o mnie też tu mowa xd

jeśli brakuje jednego homme, i nikt nie rezygnuje to wciąż mogę z kimś 50/50 w dekant, rezygnując ze flakonu

może już pora potwierdzić Mirki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomixo, @Derrin, @iGor31, @Grzesinek, @kret_w_granulkach, @wielkimustaf, @Miskaryzu, @lechoslaw, @za_X, @Marmite, @aniewiemjaki, @Monetarypath Przypominam, że nikt nie zrezygnował, jeśli mam zacząć działać z OLX, ktoś musi zgodzić oddać się mililitry mirkowi @Miskaryzu. Mirek był pomocny w sprawie OLX, nie chce aby w takim razie przeleciał mu zapach. Ja daję 20 ml ze swojej butelki, potrzebne nadal 30 ml. Nie chciałbym też wykreślać ostatniego udziałowca z listy (@Marmite). Liczę że do 18:40 zbiorą się chętni.
Ceny:
Homme 203
Soul 226
  • Odpowiedz
Ogarniam parę rzeczy w domu i zapraszam w tzw międzyczasie Mireczków na priv, będe wystawiać ładne rzeczy na OLX ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz