Wpis z mikrobloga

@Vafik: Ale co ich to obchodzi?
Tak samo Kyle Rittenhouse - morderca i koniec. Że ktoś go #!$%@?, ktoś na niego szarżuje? ALE KYLE MIAŁ BROŃ.
No w USA ktoś ma broń - szok. Zaszarżowali, bo myśleli, że dzieciakowi karabin łatwo odbiorą, a potem go stłuką do nieprzytomności, a tu kula we łbie i do piachu.
I tak zawsze - polskie lewactwo, czyli PiS, jak ma miejsce protest, to jaki ma
@GordonL nie tworzę teorii spiskowej, po prostu na takim szczeblu takie błędy nie mają prawa bytu, ponieważ potem jest bardzo dużo niedogodności jak te, więc sorry, ale ludzie mają prawo być podejrzliwi
@Vafik: To przykre, że reagujesz agresją, na komentarz, w którym w sumie wyrażałem dla ciebie poparcie - nie spodziewałem się takiego chamstwa. Nie zrozumiałeś, czy jesteś pisowcem, czy o co chodzi?

Jak nie zrozumiałeś (co nadal chamstwa nie uzasadnia), to wytłumaczę - chodziło mi o postrzeganie rzeczywistości przez pryzmat swoich poglądów - nie ważne, co się widzi, nie ważne, jak obiektywnie coś wyglądało, istotne, jak "powinno być".
I tak jak lewactwo
@GordonL
@pacjent_0 ja rozumiem, że to błąd i fejk, ale mówię, że takie coś nie powinno mieć miejsca w takim wielkim wydarzeniu, bo potem jak sami widzimy jest bardzo dużo kontrowersji i zaczynają się różne spory...
@GordonL XD

Sorry, ale już to widzę jak w Polsce jest podobna sytuacja z Duda/Trzaskowskim i jak prawaki/lewaki prują dupe o to.

Na pewno zareagowaliby - dobrze, rozumiem błąd.