Wpis z mikrobloga

Heavy breathing...

Spaghetti intensifies

https://rowerowyrownik.tk/kwadraty_mapa.html

Osoby które do tej pory dołożyły swoją cegiełkę (nie wołam żeby niepotrzebnie nie spamować):
Zgnilazielonka, Masterczulki, Marshall1337, kuraku, cultofluna, imfromalaska, inyourface, uysy, marcink, MoroMoro, okim, MordimerMadderdin, AbaddonLincoln, Snickerss89, niebieskacegla, dymel, metaxy no i Ja

#kwadraty
kapitantaca - Heavy breathing...

Spaghetti intensifies

https://rowerowyrownik.t...

źródło: comment_1604251824ksqUS7DfHFs83K0aS7rLbC.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaciągnęli ode mnie podkarpacie i zero pochwal. Zapomniany przez wszystkich...


@matka19002: gdzie rezydujesz na Podkarpaciu? Bo parę razy do roku dom odwiedzam rowerem, to można coś pokręcić.

@metaxy Mam plan żeby połączyć te dwie trasy którędy przejechałeś w Niemczech ;)


@Adrian00: mam Cię dodanego na liście dobrych ludzi, więc może w przyszłym sezonie czy coś się uda pokręcić razem (o ile wirus nie postanowi inaczej).
  • Odpowiedz
na północnym zachodzie to tylko metaxy jeździ ;)


@inyourface: Jakiś tam Szczecin i okolice się zdarzyło parę razy odwiedzić.

a jeszcze pytanko, czy taki feature jak zobaczenie który użytkownik zdobył kwadrat, jest możliwe do implementacji?


@AlteredState: ano fajnie by było jakby było widać kto ten kwadracik jechał. Albo pierwszy zdobywca, albo po prostu lista ludzi.
  • Odpowiedz
@AlteredState: jest możliwe, w najbliższej przyszłości planuję dorobić tą funkcjonalność, a przynajmniej różnokolorowe kwadraty w zależności od tego ile razy dany kwadrat był objechany, a dalszych planach właśnie kto zdobył.
@Adrian00: musiałem gdzieś zgubić albo skrypt nie wczytał - dodam cię do kolejki i następnym razem jak będę odświeżał dane to się doczytają. Staram się tego nie robić super często bo za każdym razem odpytuje serwery statshunters.
  • Odpowiedz
Jakie jest twoje średnia prędkość dla 8 godzin jazdy?


@Adrian00: zależy, dla Eurotripa jak utrzymasz 25kmh to spoko. Jak mam krótszy dzień jazdy, to nawet by ciut mniej wystarczyło, wszystko zależy czy muszę się śpieszyć na nocleg.

W przyszłym roku otwierają autostradę rowerową. Może się załapiesz. 110 km od Duisburga do Hamm


@Adrian00: Jak tylko będzie pi razy oko na trasie to super.
  • Odpowiedz
@Mortal84: dobre pytanie ( ͠° °), pogubiłem więcej linków niż mi się wydawało - za dużo rzeczy na raz mam rozgrzebanych, mea culpa. Dodałem cię do listy i pewnie wieczorem będą dodane wszystkie nowe linki - może już z wielokolorowymi kratkami.
  • Odpowiedz