Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 743
Przypominam, że 3 miesiące temu odbyły się wybory prezydenckie, w których zwyciężył kandydat pisowskiego bolszewizmu katolickiego - andrzej du*a.

Kiedy była realna szansa na zmianę trajektorii tej polskiej katastrofy to p0lacy wystraszyli się propagandy pis o homokomandach czy lekcjach masturbacji w szkołach jak wygra Trzaskowski xD

Duża tu zasługa również większości obecnych protestujących, którzy nie poszli głosować "bo nie mieli na kogo", więc ułatwili tylko drogę pisowcom do władzy.

O zamordystach spod egidy konfederacji, którzy pisali wysrywy pt. "mimo wszystko duda" nawet nie wspomnę, bo zaraz i ich nie będzie na szczęście na politycznej scenie.

Przez te 5 lat rządów pisowców spełniły się WSZYSTKIE zarzuty przeciwników pisu sprzed 5 lat, a nawet kilkukrotnie przekroczyły oczekiwany wzrost zamordyzmu i kompletny rozkład państwa. A rollercoaster wciąż podjeżdża pod górę, zaraz nastąpi szybki zjazd prosto w otchłań jak padnie system finansowy, który już ledwo zipie...

Na uspokojenie taka tam przypadkowa piosenka, by ukoić skołatane nerwy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazdudy #bekazprawakow #mimowszystkoduda #konfederacja #wybory #protest #polska #takaprawda #polityka
Kismeth - Przypominam, że 3 miesiące temu odbyły się wybory prezydenckie, w których z...
  • 47
via Wykop Mobilny (Android)
  • 113
O zamordystach spod egidy konfederacji, którzy pisali wysrywy pt. "mimo wszystko duda"


@Kismeth: To pisały pisowskie trolle, a ty jak przystało na idiotę łykasz wszystko jak pelikan.


BTW: Wystawienie Trzaskowskiego to współudział w wyborze Dudy.

@czynastolatek: tak, tak, pisowskie trolle xD

Może cała akcja była inspirowana przez pis, ale to, że większość głąbów konfederackich wsparła du*ę jest faktem, a ich poparcie dla zakazu aborcji i kolejne chodzenie pod rękę z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
tak, tak, pisowskie trolle xD

@Kismeth: No neuropa też, ale oni to z głupoty.


ale to, że większość głąbów konfederackich wsparła du*ę jest faktem

I dlatego zagłosowali 60:40 na Trzaskowskiego? Znowu mylisz fakty z własnymi urojeniami.


@czynastolatek: co tam krzyczysz?

51,5 proc. wyborców Krzysztofa Bosaka poparło z kolei Andrzeja Dudę. Kandydata KO wybrało dziś 48,5 proc. z nich.


Nie mówiąc już o tym, że sporo z nich w ogóle nie
@Kismeth: No pacz, było o wyborcach Konfy, ale jak się okazało, że się wygłupiłeś, to szybki przeskok na wyborców Bosaka?

Nie mówiąc już o tym, że sporo z nich w ogóle nie poszło do drugiej tury... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mając taki wybór nie ma się co dziwić.... Już pisałem, ze wystawienie Trzaskowskiego to współudział.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Kismeth: No pacz, było o wyborcach Konfy, ale jak się okazało, że się wygłupiłeś, to szybki przeskok na wyborców Bosaka?


Nie mówiąc już o tym, że sporo z nich w ogóle nie poszło do drugiej tury... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mając taki wybór nie ma się co dziwić.... Już pisałem, ze wystawienie Trzaskowskiego to współudział.

@czynastolatek: a to bosak nie jest w konfederacji i nie został
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kismeth: Wyborcy Konfy i wyborcy Bosaka to są 2 niezależne grupy. Jeśli tego nie rozumiesz, to zamiast pisać polityczne fantasty zajmij się czymś bardziej na swoim poziomie - np. zbieraniem znaczków pocztowych.

@czynastolatek: ależ ja to wiem doskonale. Sam jako wcześniejszy wyborca konfederacji nie byłem wyborcą bosaka w pierwszej turze, a już po drugiej stwierdziłem, że raczej nie będę już wyborcą konfederacji w ogóle. Po akcji z Białorusią czy teraz
Bosak, czy tego chcesz czy nie, jest jednak przedstawicielem konfederacji i kandydował na stanowisko z ramienia konfederacji.


@Kismeth: Ale co to ma do czegokolwiek?
Wyszedłeś od tego:

ale to, że większość głąbów konfederackich wsparła du*ę jest faktem

Co wyborcy Bosaka w prezydenckich mają z tym wspólnego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Bosak, czy tego chcesz czy nie, jest jednak przedstawicielem konfederacji i kandydował na stanowisko z ramienia konfederacji.


@Kismeth: Ale co to ma do czegokolwiek?

Wyszedłeś od tego:


ale to, że większość głąbów konfederackich wsparła du*ę jest faktem

Co wyborcy Bosaka w prezydenckich mają z tym wspólnego?

@czynastolatek: zupełnie nic. Wiadomo przecież, że bosak kandydował z ramienia polskiej partii komunistycznej i z konfederacją nie ma absolutnie nic wspólnego. ( ͡°