Wpis z mikrobloga

Beda pracujacym mlodym chlopakiem, ktory jedynie oczekuje przejrzystych podatkow, przestrzegania prawa i neutralnosci swiatopogladowej jestes w totalnej dupie. Nie nalezac do prawkaow,lewakow,katoli,kiboli,nacjonalistow itd nie jestes reprezentowany przez zadna partie. Przy calej mojej nienawisci do pisu nawet nie ludze sie sie ze gdyby udalo odsunac sie ich od wladzy to bedzie duzo lepiej.... I to jest #!$%@? straszne ( _)
#protest
  • 52
  • Odpowiedz
nie ludze sie sie ze gdyby udalo odsunac sie ich od wladzy to bedzie duzo lepiej


@cyjannn: wszystkie inne partie wstawiając swoich ludzi na stołki kierowały się dotychczas kryterium kompetencji
pis robi na odwrót

jak się ich wywali to nie będzie od razu dobrze (może nigdy) ale będzie dużo lepiej
  • Odpowiedz
@cyjannn oj tak, ja za swoje poglądy na wykopie bylem nazywany tak roznie, ze jestem praktycznie lewacko-prawackim ruskim trollem, do tego yebanym symetrysta gorszym od wyborców pisu xD
  • Odpowiedz
  • 11
@cyjannn mam to samo niestety. Z jednej strony ciesze sie ze jest szansa #!$%@? PiS a z drugiej jak widze ze wzmocni to skrajna lewice to plakac mi sie chce bo dalej bedzie gowno w kraju. Taki to narod ktory nie potrafi myslec dalej niz miesiac do przodu. Ja chociaz mam alternatywe pracy w Niemczech za dobre pieniadze ale nie wszyscy to maja.
  • Odpowiedz
@cyjannn: doskonale Cię rozumiem, ja, jednocześnie prawak, lewak, faszysta, komunista, katol (będąc ateistą XD), cuck i #!$%@?, biedak i bananowy oskarek ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cyjannn: no niestety, ciężko w tym kraju być przeciwnikiem wtykania nosa przez państwo zarówno w sferę gospodarki jak i obyczajowości, zawsze wybór między jednym albo drugim a i to nie zawsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Phaeote: mam podobne podejście, ale właściwie czego byś oczekiwał? Który kraj jest dla Ciebie wzorem i czy widzisz wady w rozwiązaniach w tym kraju? Dla mnie Polska jest zajebista do życia, jest mnóstwo rzeczy do poprawy i zmiany, ale wszędzie tak jest.
  • Odpowiedz
niby tak, ale demotywuje mnie to na tyle ze nawet nie widze sensu isc na protesty. Stracilem jakakolwiek nadzieje dla tego kraju... smutne (,)


@cyjannn: Prześlij to co napisałeś do lokalnego biura PIS. Będą mieli potwierdzenie że tacy jak Ty poddali się zanim zaczęli walczyć xD
  • Odpowiedz
@cyjannn Znam ten ból.. Najgorsze jest to, że w tym kraju partia będąca w centrum nie miałaby szans przez Polską mentalność. Wiadomo każdy znalazłby coś dla siebie w programie, ale od swojego dobra Polacy zawsze wybierają zło dla innych i to jest smutne. Zamiast kompromisu lepiej iść w skrajności żeby dokopać tej drugiej stronie..
  • Odpowiedz