Wpis z mikrobloga

Beda pracujacym mlodym chlopakiem, ktory jedynie oczekuje przejrzystych podatkow, przestrzegania prawa i neutralnosci swiatopogladowej jestes w totalnej dupie. Nie nalezac do prawkaow,lewakow,katoli,kiboli,nacjonalistow itd nie jestes reprezentowany przez zadna partie. Przy calej mojej nienawisci do pisu nawet nie ludze sie sie ze gdyby udalo odsunac sie ich od wladzy to bedzie duzo lepiej.... I to jest #!$%@? straszne ( _)
#protest
  • 52
  • Odpowiedz
Beda pracujacym mlodym chlopakiem, ktory jedynie oczekuje przejrzystych podatkow, przestrzegania prawa i neutralnosci swiatopogladowej jestes w totalnej dupie. Nie nalezac do prawkaow,lewakow,katoli,kiboli,nacjonalistow itd nie jestes reprezentowany przez zadna partie. Przy calej mojej nienawisci do pisu nawet nie ludze sie sie ze gdyby udalo odsunac sie ich od wladzy to bedzie duzo lepiej.... I to jest #!$%@? straszne


@cyjannn: +1. Mało tego - będzie gorzej. Moim zdaniem - PIS obecnie to
  • Odpowiedz
@cyjannn: dokładnie u mnie jest jak napisałeś XD tyle że ja ja jestem dosłownie centrystą i oddawanie głosu na wyborach to katorga bo nie ma ani jednej partii która nie ma jakiegoś wg. mnie ekstremum
  • Odpowiedz
Beda pracujacym mlodym chlopakiem, ktory jedynie oczekuje przejrzystych podatkow, przestrzegania prawa i neutralnosci swiatopogladowej jestes w totalnej dupie.


@cyjannn: Należysz do "lewackiego faszyzmu" według władzy. Jeśli pracujesz na swoim to dodatkowo jesteś znienawidzonym prywaciarzem.
  • Odpowiedz
@szatniarka: o tym jest ten wpis, ze nie stajac po zadnej stronie jestes uwazany za czlowieka bez pogladow i calkowicie pomijany. Chodzi mi o kompromis swiatopogladowy i maksymalny focus na gospodarce.
  • Odpowiedz
ja walczylem jak jeszcze bylo o co, ale wtedy bylem nazywany oderwanym od koryta kodziarzem XD


@cyjannn: mnie też nikt nie rozumie że poszedłem i będę chodził na protesty. Ale dam radę i nie zatrzymam się jeśli będę miał za kim iść
  • Odpowiedz
@cyjannn: dziś doszłem do tego samego. Jako katolik, zwolennik wolnego rynku, przeciwnik skrajnej lewicy, przeciwnik skrajnej prawicy, tego jak zarządzane jest państwo, co się dzieje w polskim kościele czy kuriach stwierdzam, że nie ma w tym kraju żadnego wyboru dla kogoś z centrum. (,) I chyba nigdy nie będzie, ze skrajności w skrajność. Na przykładzie aborcji to dobrze widać, jedni dopięli swego i chcą całkowitego zakazu,
  • Odpowiedz
Ile ja bym dał za taką partię polityczną w tym kraju. Najbliżej była Nowoczesna, ale się zmyła.


@lewoprawo: Jakoś tam wciąż istnieje w ramach KO. No i jest tam też pan prezydent Trzaskowski na jej liberalnym skrzydle
  • Odpowiedz
@BielyVlk: Jest też Kidawa, która pamiętam że jako jedyna na debacie prezydenckiej miała odwagę skrytykować 500+. Może i nie jest zbyt charyzmatyczna, ale na tej podstawie podejrzewam ją o wolnościowe poglądy.
  • Odpowiedz