Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to, że przy każdej imbie jaka dzieje się w kraju, najbardziej na wypoku dostaje się ludziom z tagu #przegryw, którzy w zdecydowanej większości nic złego nie robią, tylko dzielą się z innymi użytkownikami swoimi problemami. Nie radzą sobie w życiu m.in. z powodu traumatycznych przeżyć, zaburzeń psychicznych, odrzucenia przez rówieśników, znęcania się nad nimi w szkole i złego wyglądu, przez który skazani są na życie w samotności i izolacji społecznej.
Co robi empatyczna, pełna miłości do wszystkich, wypokowa lewica? Wyzywa ich od podludzi, prawiczków i nieudaczników, siedzących całymi dniami w swoich piwnicach, bo z racji fobii społecznej nie potrafią nawet wyjść na ulicę.
A potem wielkie zdziwienie, że takie osoby zaczynają skręcać w prawą stronę, radykalizować się i pałać nienawiścią do świata.
Mela wam na mordy, lewicowi hipokryci, tfu!

#protest #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #przegryw #przegryw #depresja #nerwica #4konserwy
  • 44
@Andy_Rosenbaum #!$%@? w lewicę, ale mam szybkie pytanie, jeśli dyskurs dotyczy aborcji, a już się dużo wypoków spruło, że ten zakaz uderza też w nich, to w jaki sposób najwięcej mają do powiedzenia osoby, które jasno i głośno mówią, że im "nie było dane" i zakaz ich nie dotyczy, a krzyczą że tylko juleczki robią chlip chlip zamiast zająć się prawdziwymi sprawami
@Andy_Rosenbaum: niestety najbardziej aktywni posterzy na waszym tagu są tak #!$%@? umysłowo, że skali na to brakuje. I za tak głębokim upośledzeniem umysłowym niestety idą posrane poglądy i głosowanie na Bosaka, PiS oraz inną szurię.

Jak ktoś jest zwyczajnie w świecie brzydki albo w długotrwałej depresji to przecież nikomu nie szkodzi. Podobnie jak gej czy laska co se machnęła aborcję.
Mela wam na mordy, lewicowi hipokryci, tfu!

@Andy_Rosenbaum: Gościu, odkąd pamiętam to wśród przegrywensów panuje wręcz kult plucia na świat, który przez ich wąską strukturę myślenia jest nieosiągalny. Ja tam nie widzę klubu ludzi, którzy starają być dla siebie wsparciem, tylko wiecznie sfrustrowanych eks-spermiarzy, którzy pogodzili się z tym, że już nigdy nie będą trzymać za rękę.

Co gorsze, jest to taki gatunek człowieka który pociesza się tym, że inni mają