Wpis z mikrobloga

R---------a mnie to, że przy każdej imbie jaka dzieje się w kraju, najbardziej na wypoku dostaje się ludziom z tagu #przegryw, którzy w zdecydowanej większości nic złego nie robią, tylko dzielą się z innymi użytkownikami swoimi problemami. Nie radzą sobie w życiu m.in. z powodu traumatycznych przeżyć, zaburzeń psychicznych, odrzucenia przez rówieśników, znęcania się nad nimi w szkole i złego wyglądu, przez który skazani są na życie w samotności i izolacji społecznej.
Co robi empatyczna, pełna miłości do wszystkich, wypokowa lewica? Wyzywa ich od podludzi, prawiczków i nieudaczników, siedzących całymi dniami w swoich piwnicach, bo z racji fobii społecznej nie potrafią nawet wyjść na ulicę.
A potem wielkie zdziwienie, że takie osoby zaczynają skręcać w prawą stronę, radykalizować się i pałać nienawiścią do świata.
Mela wam na mordy, lewicowi hipokryci, tfu!

#protest #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #przegryw #przegryw #depresja #nerwica #4konserwy
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anthermil: @Andy_Rosenbaum:

zdecydowanej większości nic złego nie robią, tylko dzielą się z innymi użytkownikami swoimi problemam

No op napisał, że w zdecydowaniej większości przegrywy nikomu nie szkodzą, ale i tak im się obrywa


Szkoda że ci co nic złego nie robią, bez żadnych obiekcji przytakują. plusują i aprobują tych drugich, jakby jednak
  • Odpowiedz
Skoro większość z was nie jest taka to oficjalnieie się od nich odetnijcie.


@Point6: w sensie jak to widzisz? Umiesz wymienić 10 nicków spod tagu? Bo ja nie. I co, mają raz się odciąć a potem za każdym razem wołać do wpisu że się odcięli jak ktoś wypomina im cudze grzechy? Przecież to nonsens.

Op ma sto procent racji, zresztą sam napisał że nie jest przegrywem a piszesz "wy" XD
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum Co ty w ogóle gadasz? XD Przecież to niektóre przegrywy same zaatakowały ideę protestu na wykopie i zaczęły obśmiewać cały sprzeciw przeciwko zmianie prawa aborcyjnego. Ci ludzie pisali, że na tym proteście są "same Julki z kukoldami i że tylko o s--s im chodzi", za p---------e takich głupot te wykopki zostały zjechane w komentarzach i wpisach, i słusznie, bo zachowali się obrzydliwie.

Poza tym dyskusji o przegrywach nie ma teraz
  • Odpowiedz
@scotieb: skąd znasz tę "prawdę" skoro nie masz kontaktów z kobietami? Od innych przegrywów którzy również siedzą w piwnicy i walą konia?

Może normalni ludzie jednak lepiej wiedzą jak działa świat, skoro codziennie sobie w nim radzą?
  • Odpowiedz
@Pierorzek Jakbym nigdy do szkoły nie chodził normiku...już mi się nie chce tłumaczyć że obserwowałem zachowań witaminek a szczególności bananowych julekco nie miara
  • Odpowiedz
@Andy_Rosenbaum to inaczej, sam plujesz jadem na wszystkie inne grupy wokół, ale wybrales sobie jedna do bronienia i tak ma byc bo ty tak chcesz. J---c i obrazac wszystkich, ale nie przegrywow bo ty tak wybrales. Kto hejt sieje hejt zbiera.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andy_Rosenbaum: jakaś część tego tagu cieszy się, że świetnie, d------i juleczkom, zmywary sklejcie wary, nie trzeba się było puszczać, itd. A potem zdziwienie, że obrywa się zwykłym chłopakom, którzy najczęściej nie ze swojej winy mają pod górkę.
Mela wam na mordy, pejsate prawiczki, tfu!
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Sorry, że tak późno ale nie chciało mi się odpisywać na androidzie. Ciebie też wołam @Andy_Rosenbaum. Fajnie byłoby gdybyś odpowiedział na argumenty odnoszące się do wpisu, które sam stworzyłeś.

@Point6: w sensie jak to widzisz? Umiesz wymienić 10 nicków spod tagu? Bo ja nie. I co, mają raz się odciąć a potem za każdym razem wołać do wpisu że się odcięli jak ktoś wypomina im cudze grzechy? Przecież to nonsens.


Wystarczy, że razem zrobicie jeden wpis, gdzie potępiacie takie zachowanie. Skoro OP uważa, że większość przegrywów nie jest toksyczna, to taki wpis
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Zapomniałem jeszcze dopisać.

Op ma sto procent racji, zresztą sam napisał że nie jest przegrywem a piszesz "wy" XD Takie skuteczne to odcięcia. A małe kółeczko wzajemnej adoracji to po prostu najłatwiejszy cel bo chochołowy, jak ktoś sam się określa jako przegrywa to łatwo mu d-----ć bardziej.


Nie, nie ma racji. OP powiedział, że większość przegrywów taka nie jest. Oberwuje to bagno już od kilku lat i niestety nie
  • Odpowiedz
@scotieb: w szkole każdy ma siano w głowie, potem z tego sie wyrasta.

Najważniejsze jest to, że 99% szkolnych opowiesci trzeba dzielić przez 10. Każdy opowiada ile to pił, cpal, ruchał i tak dalej. Gdy jest się przegrywem i slucha tego z boku to rzeczywiście wyglądają na totalnie zdemoralizowanych. Ale ja byłem na takich imprezach i potem ciężko było mi słuchać tych barwnych opisów bez parsknięcia śmiechem. Realnie cpanie to
  • Odpowiedz
@Point6: op napisal że nie jest przegrywem a odpisaleś mu "wy przegrywy" więc sam mimowolnie potwierdziłeś "skuteczność" takiego odcięcia. Do mnie zresztą też piszesz per "wy incele" chociaż nigdzie nie wspomniałem że identyfikuje się z nimi/przegrywami, więc zgaduję że mam się uroczyście odciąć żebyś nie przyjmował domysłów za pewnik? XD

Tl:Dr - Twoje niechlujstwo w odnoszeniu się do ludzi mimowolnie udowodniło że odcięcia się nie mają sensu.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Dowaliłeś się do nieistotnego szczegółu, a resztę olałeś. Mało mnie obchodzi, czy OP lub ty jesteście incelami. Uznałem, że to jest najprawdopodobniejsza opcja, a że w tym przypadku się pomyliłem tak naprawdę niczego nie zmienia.
  • Odpowiedz