Wpis z mikrobloga

R---------a mnie to, że przy każdej imbie jaka dzieje się w kraju, najbardziej na wypoku dostaje się ludziom z tagu #przegryw, którzy w zdecydowanej większości nic złego nie robią, tylko dzielą się z innymi użytkownikami swoimi problemami. Nie radzą sobie w życiu m.in. z powodu traumatycznych przeżyć, zaburzeń psychicznych, odrzucenia przez rówieśników, znęcania się nad nimi w szkole i złego wyglądu, przez który skazani są na życie w samotności i izolacji społecznej.
Co robi empatyczna, pełna miłości do wszystkich, wypokowa lewica? Wyzywa ich od podludzi, prawiczków i nieudaczników, siedzących całymi dniami w swoich piwnicach, bo z racji fobii społecznej nie potrafią nawet wyjść na ulicę.
A potem wielkie zdziwienie, że takie osoby zaczynają skręcać w prawą stronę, radykalizować się i pałać nienawiścią do świata.
Mela wam na mordy, lewicowi hipokryci, tfu!

#protest #bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #przegryw #przegryw #depresja #nerwica #4konserwy
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Usmiech_Niebios: Nie zrozumiałeś. Nie obchodzi mnie, czy ty konkretnie jesteś incelem. Ale poza tym to tak. Również mało mnie obchodzi, czy reszta inceli odetnie się od tej toksycznej części. Dałem takie rozwiązanie OPowi, głównie po to, aby dodatkowo poprzeć inną kwestię. Czyli, że większość inceli jest toksyczna. Bo to jest główny temat tej dyskusji.
  • Odpowiedz
@Point6: rozwiązanie które dałeś jest do niczego, bo swoimi postami udowodniłeś że można się odcinać a i tak tego nie czytasz XD Może już nie b--ń go dalej.
A co do toksyczności to nie chce mi się wchodzić w ten temat.
  • Odpowiedz