Wpis z mikrobloga

@shaunblack: bo to podczłowiek z taką mentalnością 5-latka, któremu jak się mówi, żeby coś zrobił to on zrobi odwrotnie, bo NIKT NIE BĘDZIE MU ROZKAZYWAŁ

- Mateusz załóż czapkę, bo się przeziębisz
- Nie założę xD
pyk, Mateuszek się
  • Odpowiedz
@shaunblack: Zauważyłem, że ,,włącz myślenie" piszą zazwyczaj osoby o niskim statusie społecznym i wykształceniu. Już z kilkoma się sprzeczałem i zawsze piszę, że chętnie zmienię zdanie jak ktoś mi przedstawi badania i dowody. Jak dotąd brak.
  • Odpowiedz
napisałem, że skuteczność masek potwierdzają najbardziej prestiżowe czasopisma naukowe


@shaunblack: nikt nie kwestionuje skuteczności masek samych w sobie. Kwestionowany jest ich sens powszechnego stosowania przez osoby zdrowe.
  • Odpowiedz
To tylko dwa zdania, podołasz.


@korf1: Ah ten pretensjonalny ton, witam pana foliarza xD Drugi raz to co najwyżej ty możesz sobie przeczytać, bo nie zrozumiałeś. A chodziło mi o to, że trafiają się osoby, które kwestionują noszenie masek w każdym przypadku. Co do drugiej części wypowiedzi @krupier covid można przechodzić bezobjawowo, co może skutkować nieświadomym zarażaniem innych osób.
  • Odpowiedz
@shaunblack:

covid można przechodzić bezobjawowo, co może skutkować nieświadomym zarażaniem innych osób.

Czy wy kiedyś skończycie p-------ć o tych mitycznych bezobjawowych superroznosicielach? WHO:

Available evidence from contact tracing reported by countries suggests that asymptomatically infected individuals are much less likely to transmit the virus than those who develop symptoms. A subset of studies and data shared by some countries on detailed cluster investigations and contact tracing activities have reported that asymptomatically-infected individuals are much less likely to transmit the virus than those who
  • Odpowiedz
@Dutch: I co? Z tego wynika, że osoba chorująca bezobjawowo i tak może zarażać wirusem. A w jakim stopniu to nie wiadomo, bo w podanych przez Ciebie cytatach są same ogólniki.
  • Odpowiedz