Wpis z mikrobloga

@paczelok: @vvvariacik: @lijka: Uwaga wyjaśniam (jestem "sprawdzonym źródłem"). Po 1 tak jak ktoś wyżej pisał gaz ucieka przez opakowanie. Wszędzie lana jest ta sama cola ale z powodu tego uciekającego gazu dodaje się go więcej tzn. świeżo nalana cola jest wszędzie taka sama i lekko "przegazowana". Zanim produkt dotrze do klienta gaz ucieka ale najwięcej zostaje go w butelce szklanej.
Po 2 z tego samego powodu do środka dostaje
Pamiętam jak za bajtla kupowało się w osiedlowym sklepie cole w butelce szklanej ale o większej pojemności za chyba 1,30 zl plus 30 kaucja, Pani elwgancko otwierała buteleczkę i sie delektowaliśmy ehhh i do tego guma papieros ehh
@Sweet_acc_pr0sa akurat jeśli przelejesz do szkła to nie ma znaczenia, ba, testy pokazały, że piwo lepiej utrzymuje jakośc w puszce (mniej promieni uv). Blind testy po przelaniu do pokala nie wykazały 'metalicznego posmaku' także wynika on po prostu z lizania puszki. Jak znajdę ten art to tutaj wrzucę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Robiłem ze znajomymi, jak jeszcze ich miałem, na domówce (12 osób) ślepą próbę bo dokładnie jak wy uważali że cola ze szklanej butelki jest przepyszna a z plastiku to gówno. Test zrobiłem z butelką szklaną, małą plastikową (500 ml), dużą plastikową (tą koło 2 litrów) i puszką.

Nikt nie trafił co jest szkłem a nawet prawdopodobieństwo na to pozwalało xD

Obstawiam że #!$%@? się znacie ALE SZKLANE TO LEPSZE, ZDROWSZE, NATURALNE XD