Wpis z mikrobloga

@Tommy__: hehe hihi, cała moja rodzina używa iphonów. Średni czas posiadania jednego to 5 lat, potem taki trafia do szafki jako zapasowy, a dotychczasowy zapasowy leci na sprzedaż. Siostra ma macbooka już 7my rok i działa doskonale. To, że jest jakaś moda na kupowanie co rok nowego sprzętu appla, to nie znaczy, że sprzęt appla jest zły.
@alWdIjJpz18nHw: I tu przechodzimy do sedna ze te iphone za spory hajs chodzą zajebiscie latami a na koniec go jeszcze sprzedajesz za pare stów a android z czasem zaczyna przymulac mimo ze przeciez na papierze był 3x mocniejszy od sprzętu apple. Jak chcesz go sprzedac bo juz tak zamula to okazuje sie ze jest wart 50zł. Wymieniłem jakis czas temu zajechanego wizualnie iphone 6s z równie zajechana baterią na nowego iPhone
@sharkslayer: Człowieku mówisz o telefonie któremu stuknie odpowiednio 6 i 7 lat od daty premiery, miej trochę rozumu. Ja mam 7 i działa ok, ale wiem ze po 5 latach trzeba powoli zastanawiać się nad zmianą.

@Maneharno: czekaj czekaj. #!$%@? się do polaczkow ze zmianiaja telefony a ich nie stać, następnie wyjmujesz argument z dupy który dotyczy raczej krajów gdzie cena 699 za iPhona to nie jest bóg wie jaki
@alWdIjJpz18nHw: Tu nie ma co rozważać, bo tylko wykopkowi fani androida uważają, że ludzie zmieniają iphony rok do roku, a tak naprawdę zazwyczaj ktoś kto kupuje iPhona to ma go pare lat zanim pomyśli o jego zmianie. W moim środowisku jest masa osób które maja starsze iphony i nikt nie myśli o zmianie bo im zwyczajnie dobrze działają ¯\(ツ)/¯ . Oczywiście na wykopie jak mantra powtarzana jest teoria ze ludzie się
tak, w szczególności 5s i 6s w których bateria w obecną pogodę z 50% #!$%@? strzela w mig do 0% xD

użytkownik 5s here, a mirabela ma 6s xD


@sharkslayer: ktoś pisząc starsze ajfony nie miał na myśli tych które swoją premierę miały 10 lat temu typie XD weź 8 letniego androida do ręki, ty narzekasz tylko na baterie która da się wymienić z 100zl ( ͡° ͜ʖ ͡
Człowieku mówisz o telefonie któremu stuknie odpowiednio 6 i 7 lat od daty premiery, miej trochę rozumu


@Apacz449: i dlatego w dwa lata po wypuszczeniu 5s apple przyznało się że bateria w jest wadliwa do tego stopnia że została uruchomiona akcja gwarancyjna na terenie canady i usa w której wymieniano baterię na nową, wadliwą xD
@sharkslayer: Starsze ajfona to nie relikty z 2013, mój 5 letni iPhone 7 trzyma przy średni użytkowaniu prawie cały dzień, to nie wiem czego ty oczekujesz, zważywszy ze uwaga! możesz zmienić baterie za 100zl i telefon nie będzie działał #!$%@? jak ace2 tylko płynnie, bez odbioru bo to już nudne jest xD