Wpis z mikrobloga

@Tommy__: Tak w sumie, mam materiał do rozważań.
Załóżmy mam iPhone 11, kupuję iPhone 12, sprzedaję iPhone 11.
Ktoś kupuje mojego iPhone 11, sam sprzedaje swojego iPhone X itd..
Cykl życia i śmierci tych telefonów to doświadczenia wielu użytkowników.
Zastanawiam się teraz, czy telefony z androidem też tak chętnie krążą na rynku używanych telefonów. Albo kto zmienia telefon częściej, posiadacz androida, czy iPhone'a?

Jak kupowałem androidy to zawsze nowe, mój pierwszy
@alWdIjJpz18nHw: Tu nie ma co rozważać, bo tylko wykopkowi fani androida uważają, że ludzie zmieniają iphony rok do roku, a tak naprawdę zazwyczaj ktoś kto kupuje iPhona to ma go pare lat zanim pomyśli o jego zmianie. W moim środowisku jest masa osób które maja starsze iphony i nikt nie myśli o zmianie bo im zwyczajnie dobrze działają ¯_(ツ)_/¯ . Oczywiście na wykopie jak mantra powtarzana jest teoria ze ludzie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tommy__: Najlepsze co można zrobić to zrootować swój telefon i wgrać nieoficjalne ROMy aby nadal zachować sobie nieoficjalne wsparcie, usuwać spowalniające śmieci itp.
Bardzo duża ilość telefonów z 2016 tak ma, a nadal mają wystarczająco zasobów na wygodne używanie.
@alWdIjJpz18nHw: Tu nie ma co rozważać, bo tylko wykopkowi fani androida uważają, że ludzie zmieniają iphony rok do roku, a tak naprawdę zazwyczaj ktoś kto kupuje iPhona to ma go pare lat zanim pomyśli o jego zmianie. W moim środowisku jest masa osób które maja starsze iphony i nikt nie myśli o zmianie bo im zwyczajnie dobrze działają ¯\(ツ)/¯ . Oczywiście na wykopie jak mantra powtarzana jest teoria ze ludzie się