Wpis z mikrobloga

@Tommy__: mam 4-5 letniego ajfona i działa, są dwa aparaty, tryb portretowy 50mm , duży ekran, dobra bateria mimi że nie wymieniana i nadal szybko śmiga

czego chcieć więcej
  • Odpowiedz
@Tommy__: Mam iPhone’a 7 i jest to mój pierwszy telefon ever, gdzie po 3 latach nie widzę praktycznie żadnego zużycia. Nie zamierzam go póki co wymieniać i na pewno już nie wrócę do androidów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
W moim środowisku jest masa osób które maja starsze iphony i nikt nie myśli o zmianie bo im zwyczajnie dobrze działają


@Apacz449: A moje środowisko akurat dzieli się na dwie grupy Ajfonowców.
Pierwsza to gówniarzeria w wieku 11-16 lat, którzy to płaczem wymusili na rodzicach droższy abonament by tylko mieć iPhona. Nawet nie liczył się konkretny model. Po prostu w ich szkołach albo masz iPhone albo jesteś biedak. I Ci
  • Odpowiedz
@Apacz449: wow no niesamowite, że w Twoim środowisku tak jest. W moim często ludzie wymieniają na najnowszy model jak tylko on wyjdzie i tak przy każdej premierze. Czego to dowodzi?
  • Odpowiedz
@sharkslayer: A wiesz, że wymiana baterii w obu to max 30 minut roboty? Niezależnie od telefonu, każda bateria ma swoją ilość cykli. W kilkuletnim ajfonie wymienisz baterię i on nadal pracuje płynnie, co rzadko można powiedzieć o urządzeniu z androidem.
  • Odpowiedz
@d_m_g: @Staryan0na:
mnie bawi totalnie bezkrytyczne podejście do tych słuchawek i tezy "starsze iphony są bez wad, są super hiper a android karaś" w moim przypadku chociażby po update do ios12 mam wyłączone dwie usługi imessage oraz facetime i #!$%@?, support rozkłada ręce dokładnie tak ¯\_(ツ)_/¯ nie wiedzą dlaczego i nie potrafią tego naprawić. Producent jak producent, potrafi coś po prostu spieprzyć sprzętowo czy softowo, tak jak była
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryptomanix: No co w tym dziwnego ? Używany Samsung note 3 wcześniej S1 teraz mam Pixela 2xl za 800 mógłbym go sprzedac za 700. Moim zdaniem używany flagowiec to najlepsze ratio jakość/cena
Lepsza jakość niż nowy średniak czy niska półka
I lepsza cena niż nowy flagowiec
Kupując do 1000 telefon dużo nie tracisz a jakby się potłukł to mniej zaboli a jakość niezła.
Pewnie jakby najnowsze flagowce chodziły po 1200zl
  • Odpowiedz
@sharkslayer: Nie jestem bezkrytyczny. Uwazam, ze "troska o srodowisko" przy premierze 12 to jakis bullshut z dupy wziety. O ile brak ladowarki jestem w stanie zrozumiec (moze dlatego, ze mamy ich w domu co najmniej kilka), o tyle brak EarPodsow to Januszerka w najczystszej postaci.

Co do zywotnosci - w przeszlosci mialem Androidy i ich jakosc pozostawiala wiele do zyczenia pod 2-3 latach uzytkowania. Pierwszym ajfonem byl 4S - telefon
  • Odpowiedz
Używam aktualnie siódemkę i nie planuję jeszcze zmieniać, zawsze byłem sceptyczny do jabłek ale polubiłem je bardzo i to mając doświadczenie jedynie z tą przestarzałą wersją od ponad roku, do Androida nie wrócę. Pewnie w 2021 poszukam jakiegoś używanego X i za niewielkie pieniądze mam super sprzęt.
  • Odpowiedz
@Apacz449: +1, mam 6S od 5 lat i nigdy nie myślałem od wymianie na nowy model. Telefon działa tak dobrze jak w dniu zakupu, nigdy nic sie nie zacinało, wszystko dziala perfekcyjnie
  • Odpowiedz
@IlIlIlIlIllll mi iPhone 5S po 4 latach zaczął szwankować, po 6 latach musiałem wymienić, ostatnie miesiące to była katorga. Kosztował nieco ponad 2k. Teraz mam androida za 700zł i jestem ciekaw ile wytrzyma. Jeśli co najmniej 2 lata to nigdy nie wrócę do iPhonów
  • Odpowiedz