Wpis z mikrobloga

@Tommy__: moze jestem dziwny dla tych ajfoniarzy, ale mam od 3 lat motorole, którą kupilem za 650 zl, starcza nie widze potrzeby wymiany, choć ładować trzeba codziennie, ale to nie problem
  • Odpowiedz
no chyba że nie bierzemy pod uwagę baterii to wtedy tak xD


@sharkslayer: akurat bateria jest usprawiedliwiona. Każdy sprzęt na baterie będzie miał ta wadę ze ta z czasem spada na jakości
Aku w aucie, sprzęt budowlany na aku, radio na aku, wszystko.
  • Odpowiedz
moze jestem dziwny dla tych ajfoniarzy, ale mam od 3 lat motorole, którą kupilem za 650 zl, starcza nie widze potrzeby wymiany, choć ładować trzeba codziennie, ale to nie problem


@menelaosPL: ale przecież nikt tu się nie sra ze biegasz z 3 letnia Motorola. Tu się sraja w druga stronę, hur dur za tyle pieniędzy kupie se auto a wam bateria padnie!!!
  • Odpowiedz
Zastanawiam się teraz, czy telefony z androidem też tak chętnie krążą na rynku używanych telefonów.


@alWdIjJpz18nHw: ja swoich nie sprzedaję, bo używam aż do momentu kiedy już się nie da. Kupuję też nowe, bo przy wydatku ~800zł na trzy lata nie opłaca mi się szukać używanego.
  • Odpowiedz
Mam dwa 6s kupione na premierę (wymieniona bateria 1,5 roku temu w obydwu), oba nadal działają płynnie i bateria w środowisku domowym trzyma cały dzień. Mam dwa X, też kupione na premierę i do dzisiaj wszystko śmiga jak były nowością. Ładuję je w raz na dobę w nocy. Wszystkie latają na iOS 14. Nie wiem dlaczego ludzie tak narzekają na baterie... Nie myślę sprzedawać żadnego, bo nie czuję potrzeby. A tak poza
  • Odpowiedz
@Tommy__: Ja zmieniam w końcu mojego iPhone 6 (nie 6s) która nadal dobrze działa, na 12. Ale to tylko dlatego, że podoba mi się bardzo 12mini. No i 6 chyba już traci wsparcie powoli.
  • Odpowiedz
@alWdIjJpz18nHw @Apacz449 zgadzam się, że nie ma co rozważać. Ja iphone zmieniałam kiedyś co dwa lata, a mój "stary" egzemplarz zawsze szedł do mamy - teraz po blisko trzech z 8+ przesiadłam się na 11 pro, bo jej iphone 6 już trzeba było posłać na zasłużoną emeryturę.

Apple nie jest bez wad. Ale w dalszym ciągu jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem (i nie zamykam się na Androida, bo system sam
  • Odpowiedz
Nie mam ani nie miałem nigdy żadnego sprzętu z Apple.
Ale znam genialną historię tej firmy, tego jak się rozwijali w dolinie krzemowej od zera, od garażu, ile zrobili dla rozwoju technologii użytkowej dla wszystkich ludzi, jakie innowacyjne i inspirujące były ich pomysły i podejście do tematu, łamanie schematów, wprowadzanie koloru i radości do szarego świata ponurej elektroniki użytkowej. Legendarne reklamy jak reklama Macintosha 1984.
Rozumiem dlaczego ludzie są w stanie płacić
  • Odpowiedz