Wpis z mikrobloga

Ej @rezyserzycia jesli w filmiku który robisz jest coś innego poza przyznaniem się do wszystkiego, przeproszeniem - ale takim faktycznym a nie nonapollogy - oraz wytłumaczeniem czemu się oszukuje ludzi to sobie lepiej daruj bo każdy inny filmik sprawi ze to będzie koniec Twojej kariery.

Żaden aktor, żaden poważny człowiek yt już nie będzie chciał z Tobą nagrywać. Jeśli się zblaznisz, czego życzę wszystkim dla contentu to dasz tylko amunicję Gargamelowi do kolejnej orki.

Z drugiej strony jesteś prawakiem, homofobem i rasistą i nie spodziewam się choć trochę myślenia nad tym jak odpowiesz.

#rezyserzycia #polskiyoutube #youtube #gargamel
  • 54
@Mjj48003: No i co z tego, ze założyłam konto niedawno i nawet jeśli w obronie, to jakie to ma znaczenie? Prawo wypowiedzi maja tylko weterani? Jakby ktoś popierał Twoje zdanie to tez byś wyciągnął ten argument?
@kolotego: kurcze tak trudno uwierzyć, że ktoś chce go bronić? On nawet nie ma pojecia o moim istnieniu, i chyba tutaj nie zaglądał jakiś czas. Chyba nie będę pisac, bo widzę, ze mu szkodzę, bo myślicie, ze jestem nim. A ja tylko lubię te filmy i nienawidzę jak ktoś hejtuje w taki sposób ludzi jak Gargamel. I jeszcze publiczność bije mu brawo. Ej, szkoda.
@JAI2L9LAD: nie lubię filmów rezysera, bo wg mnie są slodkopierdzace i nie w moim stylu. Faktycznie kłamanie o kręceniu filmów na odległość jest żenujące, ale wyciąganie jakiś memów głupich z wykopu, z przed kilku lat jest również słabe. Błędem reżysera było po prostu lajkowanie i pisanie z konta, które z łatwością mogło zostać wystalkowane,np przez takiego Gargamela ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do niego, ogladalam go
@Tamara9999: Jeżeli nie jesteś cipowatym Danielkiem, chowającym się za nickiem Tamara9999 - to znaczy, że twoje życie musi być strasznie nudne i puste żeby zakładać tu konto tylko w celu bronienia tej miękkiej faji. Dodatkową podejrzaną rzeczą w tym wszystkim jest to, że ten wpis nie uzyskał za dużo plusów i co z tym idzie zasięgów. To, że wpadnie akurat tutaj jakiś random z Internetu jest bardzo mało prawdopodobne. Ośmieszasz się
@Mjj48003: twoje wpisy mają plusy. Policz je sobie. Cipowaty, niecipowaty, zrobił ci coś? Szkoda czasu, bo jak ktoś ma zryty nienawiścią czerep to nie dociera i nie dotrze. W sumie to mówienie hejterom, żeby nie hejtowali, to tak jakby malarzowi, żeby nie malował. Taki zawód. No i nie ma szans na nudę, dużo roboty, prawda?
@JAI2L9LAD: NONAPOLLOGY. Jakimi wy lewicowe gamonie jesteście ograniczonymi łakami... przypominacie mi takie dzieci, które dostały w #!$%@? od starszaków i stoją przed panią wychowawczynią z pretensjami. PRZEPROŚ MICHAŁKA! dobrze przepraszam. PROSZE PANI ON NIE PRZEPROSIŁ!!!!
Szczerze szkalowanie @rezyserzycia jest po prostu nudne już.. I bym dał mu czas aby wziął kłamstwa gargamelka w kupę i przestawił cała prawda lub okłamał nas... Mam to w dupie i szczerze dla mnie ta gównoburza o najprawdopodobniej kłamstwa pana Jakuba (Gargamel) wydaje się bez sensu
W życiu można robič wiele rzeczy niż skalować bez żadnego sensu człowieka (wystarczy że już to zrobiły portale z wiadomościami).