Wpis z mikrobloga

Ej @rezyserzycia jesli w filmiku który robisz jest coś innego poza przyznaniem się do wszystkiego, przeproszeniem - ale takim faktycznym a nie nonapollogy - oraz wytłumaczeniem czemu się oszukuje ludzi to sobie lepiej daruj bo każdy inny filmik sprawi ze to będzie koniec Twojej kariery.

Żaden aktor, żaden poważny człowiek yt już nie będzie chciał z Tobą nagrywać. Jeśli się zblaznisz, czego życzę wszystkim dla contentu to dasz tylko amunicję Gargamelowi do kolejnej orki.

Z drugiej strony jesteś prawakiem, homofobem i rasistą i nie spodziewam się choć trochę myślenia nad tym jak odpowiesz.

#rezyserzycia #polskiyoutube #youtube #gargamel
  • 54
@TheTechMan5270: ludzie dajcie mu spokój. Nie macie większych problemów? Jeden psychopata poznęcał się nad nim, bo z tego żyje i czerpie radość, a wy zachowujecie się jeszcze gorzej. Nawet jak połowa jego filmu nie była z domów aktorów, tylko pojedynczo przyszli do niego, to co się takiego stało? Serio ich życie narażał? Nie przesadzacie? Co tu wyjaśniać? Powiedział, ze na odległość, a część była 1 na 1. No straszne przestępstwo. Nie
@rezyserzycia cytując kolegę
Gosciu Ty nadal nie ogarniasz, że film na odległość to była wielka manipulacja i totalny absurd.
Ciekawe co by się stało jeżeli by jakaś osoba po tym filmie by zachorowała na COVID-19 i okazało się że to ty panie Danielu był pan nosicielem. Ciekawie co sponsor by powiedział którego traktujesz jak swój portfel. Możesz mnie cisnąć za różne rzeczy. Ja mam to w dupie jak i takiego oszusta jak
@kolotego: wiesz on sobie może czytać o erystyce ale jestem pewna, ze nie ma takiej możliwości, żeby jego wytłumaczenie/przeprosiny nie zostały shejtowane. Jak ma się sam obronić, ze nie jest homofobem i rasistą? Nie jest w stanie. Niepotrzebnie gadał tyle, ze film na odległość. Ale pewnie cześć była 1 na 1 i nic się nie stało. Głupio i niepotrzebnie gadał ale kurcze robic z tego taką aferę? Już wystarczy, ze sobie
@Mjj48003: jak to trudno zaakceptować, ze ktoś może mieć inne zdanie i nie opluwać człowieka, którego nie zna Prawda? O ile przyjemniej tak jechać po kimś, dzień potem piękniejszy.
Bo widzisz, ja np. jak zobaczę , ze ktoś obraza kogoś innego nieadekwatnie do sytuacji to reaguję. Nie wiem dlaczego obcy ludzie kontynuują to co rozpoczął Gargamel, po co? Rezyser juz i tak za swoje dostał. Nieobserwowac i już. Ja tam jego
@Tamara9999: ej tam nie będzie zła, dla wielu ludzi gargamel to kawałek gnojka z wypranym lewackim mózgiem i tacy chcąc nie chcąc trochę będą sympatyzować z kimkolwiek kto zaatakuje gargamela... a reżyser życia ma duuuże pole do obrony.
Może mówić, że to wszystko to wycięte z kontekstu rzeczy co gargamelowi pasowały i zebrane w kupę - a przemilczał inne rzeczy, wziął co mu wygodnie.
Bo tak naprawdę rezyserzycia to super równy
Ja osobiście jestem #!$%@? faktem ale to nie oznacza że czekam aż @rezyserzycia pozamiata nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie by było dowiedzieć się prawdy i że źródła których nie raz używałem w szkole robi człowiek godny polecenia a nie oszust. Wiec słowem zakończenia poczekam aż się pozbierają fakty i będzie pocisk na gargamelka