Wpis z mikrobloga

Oprócz epidemii koronawirusa, musimy walczyć też z epidemią dezinformacji. Starajmy się wspólnie o wysoki poziom społecznej weryfikacji treści na naszym portalu i sprawdzajmy informacje w rzetelnych źródłach. Polecamy, aby informacje dotyczące koronawirusa sprawdzać także na: www.gov.pl/koronawirus


No chyba nie do końca, typ wrzuca wpis ze screenem i podpisem który jest jawną manipulacją, na zwrócenie uwagi usuwa komentarze, a moderator nKb, chociaż chyba bardziej pasuje do niego NKWD nie widzi w tym problemu i zgłoszenie odrzucone. Jak trzeba zmienić tytuł o przestępcach z BLM czy Antify, to działacie w ułamku sekund, ale tak to już macie to głęboko w dupie. W zasadzie nie wiem nawet po co to piszę, ale mam przerwę między wykładami, więc mogę się zesrać. @a__s @Moderacja @wykop


#koronawirus #moderacjacontent #wykop
WilecSrylec - > Oprócz epidemii koronawirusa, musimy walczyć też z epidemią dezinform...

źródło: comment_1602593019yXklYGvZfcR2VSK0P5uqio.jpg

Pobierz
  • 22
Zawołam przy okazji kilku plusujących tę manipulację, mam nadzieję że Panowie i Panie macie rozum

@ztegochlebamakiniebedzie, @LouisBeton, @Borsuk673, @asimovv, @nacnac, @BotGirl, @kurokagami, @skalar_neonka, @Jimothy, @mannoroth, @choochoomotherfucker, @xPrzemoo, @Mickeyickey, @niechcacy, @MrBaka, @MgrMarecki, @OO___oo___OO, @NajwyzszaFormaSztuki, @Pepe_Boomer, @Michal0173, @Hershel, @Sigismund_Dijkstra, @Bulva, @SpaceShip, @Przemosz, @Windmonda, @badasq, @Garw0n, @
@WilecSrylec: Kuźwa, doceniam, że komuś się chce to pisać, ale wiecie, że ludzie plusują wpisy dla beki, bo śmieszne, bo uśmiechnęli się pod nosem i tysiąca innych powodów a nie wyłącznie dlatego, że uważają je za objawioną prawdę i fundament światopoglądu?
Już mam trochę dosyć, że średnio raz w tygodniu woła mnie jakiś dzban, bo zesrał się na coś, co zaplusowałem dla beki miesiąc temu, xd. Inteligentny człowiek widzi na pierwszy
@Warzywo: Jak poczytasz komentarze, to okazuje się że dla niektórych to jednak jest prawda objawiona. Pretensję proszę kierować do moderacji, która nie potrafi zareagować jak należy i pilnować by na ICH portalu nie dochodziło do manipulacji, z którą tak rzekomo walczą. Walczą gdy jest im to na rękę.
@WilecSrylec: Dałbym gościa na czarną i tyle, z wiatrakami nie wygrasz. Z drugiej strony nie dziwię się, że nikt nie chce się tym zajmować, no bo na przykład czy postowanie przy wyborach, że wygrał Pan Żółtek na podstawie wyników z połowy komisji w jednej wsi to manipulacja? Szkoda zdrowia <;
@Warzywo: Nie dodaję nikogo na czarną, bo wychodzę z założenia, że nawet największy dzban czasem może mieć coś ciekawego do powiedzenia. Wszystko rozbija się o to w jaki sposób sformułowany jest wpis, OP jasno coś sugeruje ustawiając dane pod swoją narrację, ja zgłaszam wpis i jasno opisuję co jest nie tak, ale modek nawet nie zadał pewnie sobie trudu by by to przeczytać i cyk odrzucone.