Wpis z mikrobloga

Komisja Etyki Poselskiej zajęła się sprawą Janusza Korwin-Mikkego na wniosek posła Lewicy Macieja Kopca, Stowarzyszenia przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii Otwarta Rzeczpospolita oraz osób prywatnych.


XDDDDDDDDDDDDD

Poseł Konfederacji został wezwany na posiedzenie komisji, gdzie tłumaczył się ze swojego zachowania. Co powiedział?

- Uważa, że nie powinno być w ogóle demokracji. W swoim zachowaniu nie widzi nic zdrożnego. Żadna refleksja się nie pojawiła.Smutne to, że jego zdaniem można nas wszystkich wystrzelać, razem i z nim, bo przecież jest posłem z wyborów demokratycznych - powiedziała w rozmowie z Interią Monika Falej, przewodnicząca Komisji Etyki Poselskiej.


XDDDDDDDDDDDD

Bez sprawdzania wiedziałem z której partii jest Monika - typowego fikołka zaj*bała XD

Członkowie komisji opowiedzieli się za upomnieniem Janusza Korwin-Mikkego bezwzględną większością głosów


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jak sobie przypomnę to wycie neuropków XDDDD

#konfederacja #jkm #bekazlewactwa #bekazneuropy #bekazpodludzi
albowutkaalbobuk - > Komisja Etyki Poselskiej zajęła się sprawą Janusza Korwin-Mikkeg...
  • 35
@baobabtoudi: No, radość z wywołania poczucia dyskomfortu przez obrzydliwości wygadywane przez prawicowych geniuszy zawsze bawi rozne kreatury. Brak empatii i psychopatyczne naloty są cechą wspólną :D Nie wiem czy jest się czym chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)