Wpis z mikrobloga

Komisja Etyki Poselskiej zajęła się sprawą Janusza Korwin-Mikkego na wniosek posła Lewicy Macieja Kopca, Stowarzyszenia przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii Otwarta Rzeczpospolita oraz osób prywatnych.


XDDDDDDDDDDDDD

Poseł Konfederacji został wezwany na posiedzenie komisji, gdzie tłumaczył się ze swojego zachowania. Co powiedział?

- Uważa, że nie powinno być w ogóle demokracji. W swoim zachowaniu nie widzi nic zdrożnego. Żadna refleksja się nie pojawiła.Smutne to, że jego zdaniem można nas wszystkich wystrzelać, razem i z nim, bo przecież jest posłem z wyborów demokratycznych - powiedziała w rozmowie z Interią Monika Falej, przewodnicząca Komisji Etyki Poselskiej.


XDDDDDDDDDDDD

Bez sprawdzania wiedziałem z której partii jest Monika - typowego fikołka zaj*bała XD

Członkowie komisji opowiedzieli się za upomnieniem Janusza Korwin-Mikkego bezwzględną większością głosów


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jak sobie przypomnę to wycie neuropków XDDDD

#konfederacja #jkm #bekazlewactwa #bekazneuropy #bekazpodludzi
albowutkaalbobuk - > Komisja Etyki Poselskiej zajęła się sprawą Janusza Korwin-Mikkeg...
  • 35
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Do norm społecznych nie pasują degeneraci i dziwadła pokroju Brauna, czy Korwina, z poglądami sprzed 100 lat, chcący kamienować przypadkowych ludzi, albo wysyłać kobiety do haremu. Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: do norm społecznych nie pasują degeneraci z Razem i SLD którzy gloryfikują najbardziej morderczy system w historii naszego gatunku, broniących symbolu pod którym MILIONY ludzi umierało w gorszych warunkach niż te norki o które się teraz troszczą. Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marv0oo: Dziwnym trafem nie potrafisz wskazac nazwisk - można więc się pośmiać z urojeń pajaca. Plus - nie bardzo mnie to interesuje, nie jestem lewakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś Ci nie wyszło, ojoj.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Przecież pisałem, że mnie to kompletnie nie obchodzi, bo nie jestem lewakiem xD Niech się masturbuja do jakichs symboli, mam to w dupie. Do zachowania oszołomów z Konfederacji nie zbliża się na kilometry, to inna liga, cyrk.
  • Odpowiedz
Do zachowania oszołomów z Konfederacji nie zbliża się na kilometry, to inna liga, cyrk.


@ziumbalapl: mam nieco odmienne zdanie. Bo jednak gloryfikacja systemu który zgładził więcej żyć niż 2 wojna światowa, bo "każdy miał ""pracę"" i mieszkanie" jest nawet nie śmieszne, a przykre. O ile tak to mogę nazwać. I bardzo niepokojące
  • Odpowiedz
@marv0oo: Widziałem na Twitterze, że odnoszą się do symboliki sierpa i młota, nie gloryfikuja mordowania. Wypowiadają się w neutralny, cywilizowany sposób. Tymczasem takie korwinoidy mówią wprost o wieszaniu socjalistów xD
  • Odpowiedz